Ubuntu-greenie-mandriva ?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.12.2007 | 21:44
Avatar janer   Používateľ
zdravim ... ktoru z tychto troch by ste mi poradili ??? teraz mam ubuntu ale zda sa mi dost taka pomala ... taka proste asi nie pre mna ale neviem ci nahodou nebudu tie dalsie dve take iste ... tak co mi poradite ? :)
    • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 21:51
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      no ono dost zavisi od hw konfiguracie a co vsetko pouzivas...
      • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 21:53
        Avatar janer   Používateľ
        no praveze ked som na nete tak tam to ide pomaly a ked este zapnem nieco tak no ako ne zas tak strasne pomaly ale w owindowse to je urcite rychlejsie a este nieco ked nieco nejde alebo tak tak sa to tak zatmavi a nic sa s tym neda robit
        • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 21:58
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          ale nic sme sa aj tak nedozvedeli. vypis procesov si pozrel? co zere najviac prostriedkov?
          • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 22:00
            Avatar janer   Používateľ
            No teraz som vo windowse tak vam teraz moc nepowiem a prepnut sa nemozem bo stahujem tu mandrivu teraz... da sa s tym ze je to pomale nieco robit v tom ubunte ? lebo ked som tam mal ten greenie tak sa mi to take pomale nezdalo
    • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 22:20
      Avatar chivas Ubuntu 9.04 64 bit  Používateľ
      Greenie pouzivam 2. tyzden a som maximalne spokojny. Dotahovat som musel len javu, skype, brasero, eclipse.... Okrem toho tam mam vsetko co potrebujem. Pouzivam aj 3D Desktop.... s rychlostou som maximalne spokojny a co je najlepsie, kodeky su defaultne instalovane.
      • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 22:33
        Avatar janer   Používateľ
        a ten 3D desktop tam treba niak nastavit abo ako ? cel by som aj to vyskusat
        • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 26.12.2007 | 00:17
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Hore si spomínal, že sa ti okno ak nereaguje stmaví. To robí iba ak máš zapnutý 3D desktop. Takže už ho zapnutý máš. Inak sa to zapína tak, že klikneš pravým tlačítkom myši na plochu, dáš zmeniť pozadie plochy a na záložke vizuálne efekty to zapneš.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 22:23
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      SAM linux. Obsahuje lahsie XFCE (namiesto Gnome, alebo tazkotonaneho KDE) a je to vskutku rychle distro.
    • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 25.12.2007 | 23:30
      azetko33   Návštevník
      To isté zaujíma aj mňa.
      • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 26.12.2007 | 00:02
        Avatar janer   Používateľ
        co teraz myslis ?
        • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 26.12.2007 | 00:19
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          pozri si najnovsie otazky, pytal sa to iste
          • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 26.12.2007 | 14:07
            Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
            Zdravím pocujte ide Vam stiahnut Greenie linux verzia 2.0.2 na 3.4GB DVD ??? lebo nejako mi to nechce stiahnut neviem preco ... ci to tam na tej stranke je vobec nahrane...
            • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 26.12.2007 | 14:35
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              ano je normalne nahrana a da sa jednoducho stiahnut. ak nejde cez stranku priamo tak ide tu: http://greenie.sk:8080/
              • Re: Ubuntu-greenie-mandriva ? 26.12.2007 | 14:47
                Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
                Ok diky uz stahujem.