microcom analog modem

Sekcia: Hardware a Drivery 25.01.2005 | 22:37
Avatar flashback Mandrake 10  Používateľ
Potesili by ste ma, ak by mi niekto popisal ako nainstalovat ovladac k DESK PORTU 56K INTERNAL/L. uz som si ho aj stiahol z ich stranky ale akosi mi to nejde nainstalovat. S linuxom este len zacinam tak dakujem vopred za pochopenie. Mam Mandreke 10. ked som dal check-nut porty tak mi nevie najst ziadny s modemom.
    • Re: microcom analog modem 24.01.2005 | 22:58
      Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
      mdk 10 mas drivery aj s navodom. Pokial viem tak tie co su na ich stranke su pekne stare a na stare jadra :) a za druhe bolo by si najskor prejst vsetky otazky a prispevky kym sa pytas :)
      A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
    • Re: microcom analog modem 24.01.2005 | 23:12
      chivas   Návštevník
      Predam ti DESK PORTU 56K externy. Ja ho uz nepouzivam a pod mandrake v pohode vachci....
    • Re: microcom analog modem 25.01.2005 | 11:01
      Avatar flashback Mandrake 10  Používateľ
      Dik za stranku a aj za ponuku. mam doma aj jeden externy len trosku pomalsi. Skusim spojazdnit tuto spinu internu. :))
    • Re: microcom analog modem 25.01.2005 | 22:19
      triado   Návštevník
      Mam ten isty modem a tiez Mandrake (teraz uz 10.1) a ide to. Najskor musis doinstalovat (napr. v kontrol centre) ¨kernel-source¨ pre tvoju verziu kernelu, aby si mohol skompilovat ovldac a potom postupujes podla navodu.
    • Re: microcom analog modem 25.01.2005 | 22:37
      triado   Návštevník
      Mam ten isty modem a tiez Mandrake (teraz uz 10.1) a ide to. Najskor musis doinstalovat (napr. v kontrol centre) ¨kernel-source¨ pre tvoju verziu kernelu, aby si mohol skompilovat ovldac a potom postupujes podla navodu.