Sledujtv.sk

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.06.2009 | 21:02
Samo Javoran   Návštevník
sledujtv.sk, vie niekto ako rozbehať tv na linuxe, vo windowse nieje problem, existuje aj program ktory sa da na tej stranke stiahnut cumik.msi ale ked som ho cez wine nainsteloval, tak sa mi nechce spustit
    • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 21:20
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      pohladaj na fore. uz sa to tu riesilo ...
      • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 21:24
        hidden   Návštevník
        nersiesilo nic take som nenasiel ani pod cumik, ani pod sledujtv
        • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 21:28
          Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
          Close the Windows Open The Source
          • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 21:32
            hidden   Návštevník
            Len neviem ci mi to bude fungovat na sledujtv.sk, som robil nieco podobne ale nepomohlo to
            • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 21:35
              hidden   Návštevník
              na ta3.com mi fungje ta3, no men ide o to aby som mohol pozerat primu na sledujtv.sk
              • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 23:03
                hidden   Návštevník
                http://port25.technet.com/videos/downloads/wmpfirefoxplugin.exe

                Potrebujem 100% funkčnú náhradu za ten pogram na linux.
                • Re: Sledujtv.sk 14.06.2009 | 23:09
                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                  http://linuxos.sk/forum/16787/index.html
                  • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 00:47
                    hidden   Návštevník
                    Ja viem, vsak tu temu som zalozil, ale ten plugin mi nefungoval, je aj iný?
                    • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 02:21
                      hidden   Návštevník
                      Mám otázku preco ste zamkli moju tému Podsvietenie displeja potom ako som napísal ze problém je vyrieseny vo verzii kernel 2.6.30?, a taky iny priklad, preco ste potom nezamkli temu zo 250 alebo kolko blbymi prispevkami uplne od veci. Proste ..........
                      • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 15:55
                        hidden   Návštevník
                        Je teda aj iný plugin? funkčný...
                        • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 16:10
                          hidden   Návštevník
                          Napiste prosim niekdo komu idu online tv, ktore pluginy ma nainstalovane.
                          • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 17:12
                            hidden   Návštevník
                            napiste ci to niekomu ide a ak hej tak ako rozbehal plugin na prehravanie online tv, napr.: sledujtv.sk
                            • Re: Sledujtv.sk 16.06.2009 | 21:59
                              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                              mne to vsetko ide a mam vlc mozilla plugin, aj totem plugin a mplayer (v nastaveniach mozilly sa medzi nimi da vyberat) kazdy ma svoje vyhody a nevyhody
                              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • Re: Sledujtv.sk 12.10.2009 | 00:25
                ja sam   Návštevník
                kasli na sleduj tv chod na itelevizia.webnode.com tam mas novu primu a novu cinema ... teda ak este vysielaju
    • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 19:55
      Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
      daj si do firefoxu plugin media player connectivity, a nastav si v nom cestu k pehravacom a malo by ti to iste, lepsi popis tu http://www.root.cz/clanky/archiv-poradu-ct-a-linux/
      • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:01
        hidden   Návštevník
        Nefunguje mi to cez to. Tebe to funguje?, ak nie tak, aby si vedel vo windowse to funguje tak sa to musi dat nastavit aj v linuxe0
        • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:07
          hidden   Návštevník
          Na tejto stranke: www.sledujtv.sk
          • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:13
            Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
            vyzera to tak ze problem je u nich, lebo ked dam pustim ta3, z ta3.com tak ide, ale ked zo sledujtv tak nejde, takze si myslim ze problem bude u nich
            • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:15
              hidden   Návštevník
              Ty ma nepocuvas ze vo wine mi to ide...? aj mne ide na ta3.com, no lenze ja potrebujem rozbehat sledujtv.sk pod linuxom, lebo vo WINDOWSE to ide tak preco nie v linuxe?,
              • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:16
                hidden   Návštevník
                "vo wine" teda vo WINDOWSE, aby nedoslo k omylu ze to robim v linuxe cez víno
                • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:31
                  hidden   Návštevník
                  Ked chcem instelavat cumik zo stranky www.sledujtv.sk tak mi cumik.msi bezproblemov nainstaluje ale ked ho dam spustit tak pise error ntdll.dll, co som sa zatial dozvedel ze pri niektorych softoch sa to da vyriesit crackom ale na tento soft crack nieje lebo je to free soft.
                  • Re: Sledujtv.sk 16.06.2009 | 16:30
                    Avatar Filip Horňák ArchLinux  Používateľ
                    Tu je stranka tu kniznicu si stiahni a vraz si to do wine. Daj si winecfg nastav a skusaj neviem ci to pojde ale skus.
                    • Re: Sledujtv.sk 17.06.2009 | 00:39
                      hidden   Návštevník
                      cumik som nerozbehal, ale nainstaloval som mozillu cez wine windows verziu, ale v nástroje-možnosti-aplikácie nemám nic na výber, takze nemam moznost aby mi pri videach spustalo cez nejaku aplikáciu nainstaloval som smplayer pre windows, a ako to je s tym microsoft formatom?, ma nejake autorske prava z ho nemoze nikdo dat do ineho programu alebo ako?, Ked dam www.sledujtv.sk tak sa mi zobrazi namiesto miesta kde sa ma premietat tv nezobrazi nic iba cierne., (Chyba tam prehravac.) http://img2.imgup.eu/Obrazovka-1.png
                      • Re: Sledujtv.sk 17.06.2009 | 17:51
                        Avatar lubos679   Používateľ
                        Je to proprietarne.
              • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:20
                Avatar lubos679   Používateľ
                Moj mily, preco to nejde?
                Zavolaj do Microsoftu a spytaj sa, preco pri svojich rieseniach ignoruju Linux.
                Tiez napis do tvonline.sk a spytaj sa, ci to nechcu zmenit.
                Preto to nejde. Nejde to ani mne, a ani nepotrebujem, aby mi to slo....
                • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:24
                  hidden   Návštevník
                  A hlavne ze tu cely cas pysem ze mi nejde www.sledujtv.sk v linuxe a kazdy tu pise ze mam instelovat to co mam davno nainstalovane., neviem preco by sa to nemalo dat rozbehat v linuxe. to je linux az taky neschopný
                  • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:31
                    Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                    Ano linux je taky neschopny!!!
                    Nebudem ti ani dávať odkaz na odpovede toho, ktorý prevádzkuje a zmienuje sa aj o probleme pre používateľov linuxu...
                    skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                  • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:33
                    hidden   Návštevník
                    A taktiez som skusal cez wine nainstalovat mozillu a kodeky pre win vsetko sa nainstalovalo ale video mi neprehralo jedine ak mam windows, ale podla mna sa to urcite da nejako urobit aby to islo aj v linuxe, no ja neviem ako..................
                    • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 20:44
                      hidden   Návštevník
                      Kedy ma byt digitalna televizia 2012?, konecne by ma nezaujmali online tv tie by ma nezaujmali ani teraz kebyze mam tv...
                      • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 22:54
                        hidden   Návštevník
                        http://sledujtv.webnode.sk/pomoc/

                        tam je napisane ze mnohe tv nepojdu, ale nieje napisane preco, to sa neda urobit napodobenina debilneho mrkvosoftovskeho kodeku :D
                        • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 23:02
                          Avatar lubos679   Používateľ
                          Nie.
                          • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 23:10
                            hidden   Návštevník
                            no tak to je divne. by som zakazal vsetky formaty pre mrkvosoft okrem tych ich wmv a wma
                            • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 23:37
                              Avatar marian25 PCLinuxOS, Minime...LINUX  Používateľ
                              A netreba sa tam prihlásiť?

                              Prihlásit sa
                              Aby bylo možné nerušene sledovať televízne kanály, využívať funkcie pripomienkovača alebo diskutovať v diskusiách, je potrebné byť prihlásený do služby. Registrácia zaberie len niekolko sekúnd.
                            • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 23:43
                              Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                              No ja neviem.. webnode alebo huste su tiež možnosti.. a to že niektore programy nejdu, tak to niečo znamena... čo tak si prečítať licenčné podmienky.. Alebo si ich snád čítal ?
                              skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                              • Re: Sledujtv.sk 15.06.2009 | 23:52
                                hidden   Návštevník
                                Ja som zaregistrovany. Nefunguje len v linuxe... neviem preco
                                • Re: Sledujtv.sk 16.06.2009 | 00:07
                                  Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
                                  ...hlavne si zredukuj prispevky...
                                • Re: Sledujtv.sk 16.06.2009 | 00:17
                                  Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
                                  rtsp://wms.the.sk/sledujtv/wmv_a8f61d01bee54ac1bae28b24c1354464.wmv?341A1AE1BFBCAD596D69FA8C0E920A20FD656457B0A34BB32A47099684AEE95D8C6540639CE232221AF1AB5BC648A5AC32D0DED5843858E4B9E72DF3564E53A1FCDCF7AFFB1BD3963F6F2D6C21688A41DA18F78D3A2C4F96B3FAB1B9F88C1BAF6F5D645B4FA53466

                                  rstp nahrad mms a pusti vo vlc/smplayer/kaffeine
                                  a ide, pusti to ale len intro, predpokladam ze sa treba prihlasit a potom to pojde avsak nestoji mi to za to sa tam regnut.
                                  Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
                                  • Re: Sledujtv.sk 11.10.2009 | 22:18
                                    ja   Návštevník
                                    "cumik" je tu:
                                    http://www.sledujtv.sk/page/flash_home.html
                                    problem je len ze je k nemu adekvatne cookies...
                                    nevie niekto poradit ako to urobit?
                                    urcite by to zaujimao viac ludi.
                                    chcel by som aspon CT1:
                                    http://www.sledujtv.sk/page/flash_home.html?channelId=9