InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci)

Sekcia: Komunita 27.10.2010 | 22:12
Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
Zajtra je posledny stvrtok v mesiaci a preto je v Progressbare InstallFest
    • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 27.10.2010 | 22:13
      Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
      Chystate sa niekto?
      • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 00:43
        WlaSaTy   Návštevník
        A keby sa tam nikto nechystal, organizovalo by sa to?
        • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 14:02
          Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
          co viem tak organizator michal palenik, dalej dojdem ja, tomolc, emdi a dufam ze aj vy dvaja :)
          lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
        • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 18:28
          Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
          ja sa chystam
          • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 18:48
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            napodobne, donesie niekto plastove pohariky, ak tam nie su klasicke?
            • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 20:17
              WlaSaTy   Návštevník
              Ja si beriem môj.
              • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 20:56
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                ked dojdes, daj vediet :)
                • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 28.10.2010 | 23:32
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                  A nalej :)
                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 29.10.2010 | 01:19
                    Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
                    Nechystate ludia nieco podobne aj v Presove? Sice je to tu trosku dalej ale vychod skutocne nie je ako to my hovorime "zakapana cast slovenska" a je tu kopec linuxakov a aj potencionalnych...
                    • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 29.10.2010 | 01:28
                      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                      Do Prešova by som hádam aj došol, to nemám z KE ďaleko :) Aspoň by som rozšíril moje kontakty. Nemôžeš ma kontaktovať prosím ťa cez jabber ( mám ho v profile ), potreboval by som sa niečo málo opýtať ohľadom OpenBSD, konkrétne ohľadom updatovania snapshot vetvy, robí mi to šarapatu. Kontaktoval by som ťa aj ja, ale nemáš vyplnený kontakt, okrem mailu. Tak dík
                      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                  • Re: InstallFest v progressbare (posledny stvrtok v mesiaci) 29.10.2010 | 14:20
                    WlaSaTy   Návštevník
                    No, šak si si mohol aj sám.