IE a zblbnuta stranka

Sekcia: Programovanie 27.04.2012 | 10:32
Marian   Návštevník
Zdravim chlapi. Vopred upozornujem, ze niesom ziadny profi koder web aplikacii. Robim kamaratovi stranku pre jeho prevadzku. Vyzer celkom dobre. Pouzite su technologie HTML, CSS, PHP, MySQL a jQuery. Pri praci som ju skusal pod FF a vsetko je tak ako ma byt. V opere to bezi podobne, tak isto aj na chrome. Kedze kamarat neviem z akeho dovodu pouziva IE 8 pod win7, stranka sa na tomto prehliadaci nezobrazuje spravne. <div-y> niesu na svojich miestach, prekryvaju sa, odkazy, ktore striktne nemaju byt podciarknute, tak podciarknute su, animacie jQuery su neplynule a niektore <div-y> ostavaju pri skrolovani na mieste. Skusal som to aj doma na IE8 a bolo to skoro OK. Ako osetrit webstranku tak, aby sa korektne zobrazovala aj softwareovym zaostalcom, ktori pouzivaju IE z roku 2006 - 2010? Na co sa mam zamerat. Staci ma len nakopnut (nie do zadku :)). Vdaka za rady
    • Re: IE a zblbnuta stranka 27.04.2012 | 11:24
      Marian   Návštevník
      No tie polohy som uz poriesil, taktiez to skrolovanie. Ako ale dosiahnut to, aby boli animacie jquery plynulejsie?
      • Re: IE a zblbnuta stranka 27.04.2012 | 11:32
        Marian   Návštevník
        No taka tema tu este asi dnes nebola :D Sam som si dal na vsetko odpovede :D Dakujem za precitanie :D

        PS: Predsalen mam otazocku. Ako dosiahnem to, aby sa v IE zobrazovala odkazova paprca aj nad divmi ? Zobrazuje sa mi tam len kurzorovy identifikator, ci ako sa vola. Dakujem
        • Re: IE a zblbnuta stranka 27.04.2012 | 12:03
          Marian   Návštevník
          Vyriesene chlapi, dobre som si sam pokecal :D Prajem pekny den a ospravedlnujem sa za zbytocnu temu.
          • Re: IE a zblbnuta stranka 27.04.2012 | 12:14
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            • Re: IE a zblbnuta stranka 27.04.2012 | 12:25
              Milan   Návštevník
              Ja musim nahlas rozmyslat :D Som rad, ze som citatelov pobavil. Pekny den :)
              • Re: IE a zblbnuta stranka 27.04.2012 | 12:26
                Marian   Návštevník
                Este mam aj schizu :D