Zakladná doska AM1

Sekcia: Ostatné 11.08.2014 | 16:16
Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ

zdravim tento zapisok dofora je venovany tomu stastlivcovi ktory si chce zakupit zakladnu dosku a procesor teda hlada nieco lacnejsie nez v obchode, samozrejme pouzivane zbozie ale sto perc funkcne.

ponukam na predaj zakladnu dosku a procesor pre AM1 platformu teda mam az 2 dosky. aj ta druha je pouzivana rozdiel je ze jedna je mini itx a druha microatx, nie je problem predat obidve. cena za akukolvek + procesor je 50eur v pripade ze by ste zobrali aj tu druhu tak + symbolickych 15eur teda dohromady 65eur co je super ponuka. samozrejme vestko v zaruke. ja to predavam preto lebo prechadzam na Inel Ivy bridge pentium  takzie nie je to ziadny oje. ze by bolo nieco nefunkcne.

co sa tyka linuxu tak podpora je pre grafiku od jadra 3.10 a vysie ale rozumne fungovanie s 3d sa da az od 3.16 teda 3.16 je najnovsie co podporuje aj 3d :D

ak by bol zaujem tak moje tel. cislo 0949 883 391

dufam ze sa do fora mozu pridavat inzeraty ak nie tak zmazem dakujem. lukas

este dodam ze sa jedna o Athlon 5350 2ghz 4 jadro a MSI AM1I miniitx a ASUS AM1M-A microatx dosky

    • RE: Zakladná doska AM1 11.08.2014 | 23:38
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

      mam zaujem.. odkial si? (ja PK)

      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • RE: Zakladná doska AM1 12.08.2014 | 03:01
        Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ

        som od sabinova ale nie je pre mna problem poslat  na dobierku  postou ak by sa nedalo osobne napr. v PO, skludom mi napis na lukves@gmail.com pripadne a dohodneme sa.