transparentnosť na slovensku - aktuálne

Sekcia: Komunita 04.09.2014 | 18:19
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
    • RE: transparentnosť na slovensku - aktuálne 04.09.2014 | 18:27
      Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ

      Ak sa nemýlim tak to založil/i majiteľ ESET-u, a čo mám info ako to vyzerá u nich vo firme tak by to malo mať šancu na úspech.

    • RE: transparentnosť na slovensku - aktuálne 04.09.2014 | 18:41
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Stránka hovoriaca o transparentnosti je väčšia ako môj monitor, a ten javascript ju neumožňuje posúvať do strán. Takže je transparentne nečitateľná. Je to naozaj ako z esetu?

      • RE: transparentnosť na slovensku - aktuálne 04.09.2014 | 20:07
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

        sranda vec čo dokážu moderné webové technológie. je to pekné, no... mne na tom napríklad nefunguje zoom poriadne :)

        • RE: transparentnosť na slovensku - aktuálne 04.09.2014 | 21:11
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Myšlienka to môže byť pekná. Ale vyjadriť jednu vetu na jednu stránku je umenie ktoré vyrástlo z podhubia powerpointu. To, že sa tie stránky nezmestili na obrazovku je len čerešnička na torte.

          Načo je pekná myšlienka keď ju nevieme vyjadriť?

          PS: Like na facebooku dnes už nič neznamená, a twitter je médium na krátke myšlienky ktoré ani nestihnú dozrieť. Dozreté sa do twítu nezmestia. Ale, žiaľ sú to jediné médiá ktoré je dnešná mládež schopná sledovať. Okrem *tube.

      • RE: transparentnosť na slovensku - aktuálne 04.09.2014 | 22:12
        Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ

        Mne to na mojej Opere 12.16, Opere 25 a Iceweasel 31 funguje ok.

    • RE: transparentnosť na slovensku - aktuálne 04.09.2014 | 20:14
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Môj názor je taký, že ak niekto niečo chce zmeniť, tak určite to nespraví cez FaceBook. Pri tom sedí len masa pasívnych klikačov páči sa mi to.

      Zachránime učiteľa a zmeníme celý svet, kulové Jasánek. Nezmení sa nič, začnite sa samovzdelávať, začnite od seba, hľadajte informácie a nepomáhajte naivným pokusom, to nestojí za vašu námahu.Obetujte čas užitočným veciam, to je jediné čo dokáže túto posratú dobu zmeniť.

      Hasta la vista.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org