ČUDO

Sekcia: Ostatné 03.01.2015 | 11:35
Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

Pre všetkých, ktorí by mali záujem je v slobodnom vysielači relácia "ČUDO", kde sa veľká časť relácie venuje problematike (alebo výhodám) linuxu a je možné sa zapájať do diskusie aj prostredníctvom telefónu aj mailami..

skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • RE: ČUDO 03.01.2015 | 11:42
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

      ..asi som to mal dať radšej do správ, ale zdalo sa mi, že tuto bude viditeľnejšie.

      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • RE: ČUDO 03.01.2015 | 11:53
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        To máš priam zarážajúcu pravdu. Pokiaľ to nebude v správach, tak si to nikto v správach nevšimne.

        • RE: ČUDO 03.01.2015 | 12:48
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

          pustil som si to, som trochen zvedavy, podla toho, co budu hovorit, sa zaradia do spraviciek.

          • RE: ČUDO 03.01.2015 | 13:18
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Ja nie. Redakcia ktorá dáva priestor pravicovým extrémistom ma zaujíma trošku iným spôsobom.

            • RE: ČUDO 03.01.2015 | 13:30
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

              tato relacia ma zatial podla mna hlavu aj patu.

              • RE: ČUDO 03.01.2015 | 13:40
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Má, či nemá. Vedľa svastiky si viem predstaviť akurát tak reklamu na kondómy.

            • RE: ČUDO 03.01.2015 | 14:43
              Avatar borg Fedora  Administrátor

              sloboda prejavu. redakcia ktora dava priestor bolsevikom je uz v poriadku. ci cervenym sa to nepaci?

              • RE: ČUDO 03.01.2015 | 14:50
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Nie, nie je. Preto som už dávno odsudil to "rádio". A teraz len pripomínam, že tento typ kanálu nepovažujem za vhodný. Máš na to iný názor?

                • RE: ČUDO 03.01.2015 | 15:04
                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                  ono to mas presne ako TA3 ... silne pro-ficovska TV, ale niektore relacie si rad pozriem, lebo su o inom nez o politike ....

                  • RE: ČUDO 03.01.2015 | 15:24
                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                    Pôvodne som reagoval na informačný kanál podporujúci rasizmus. Pokiaľ sa chcú Linuxáci spojiť s hocikým, tak znova vyjadrujem nesúhlas. Ale na tomto fóre je to zbytočné. Pekný deň.

                    • RE: ČUDO 03.01.2015 | 15:29
                      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                      je mi jasne. pocul som uz viacero hlasov ohladne politickej orientacie SV, cize preto som aj opatrny dalsieho postupu.

                      • RE: ČUDO 04.01.2015 | 12:03
                        Avatar WlaSaTy   Návštevník

                        Pred časom som to tu rozoberal a za svojím názorom si stále stojím.

                        • RE: ČUDO 04.01.2015 | 15:20
                          Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

                          politiku tu rozoberať nemusíme, ale ak si TY prijal iba jeden názor ako jediný správny, tak si na úrovni diktátora presne podľa vzoru americkej demokracie..

                          V žiadnom z našich médií nie je daný podobný priestor pre vyjadrenie vlastného/menšinového názoru a že si ty presvedčený o správnosti informácií z mainsteamu, tak aspon nevnucuj toto ako zákon z desatora. Ja nesledujem žiadnu TV, nečítam žiadnu dennú tlač a beriem to iba ako propagandu, ktorá má nás všetkých nasmerovať k jedinému správnemu názoru! Ak nás nepoučila história, tak nám nie je pomoci..

                          skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                          • RE: ČUDO 04.01.2015 | 15:45
                            Avatar WlaSaTy   Návštevník

                            Takže tým chceš povedať že médiá podporujúce pravicový extrémizmus robia správnu vec a že ja som na urovni diktátora keď ich odsudzujem.

                            • RE: ČUDO 02.03.2015 | 13:17
                              Avatar Rado   Návštevník

                              Kde si čítal že podporuju pravicový extremizmus? Lebo podľa tvoji prispevkov dedukujem, že ich nepočuvaš.

                          • RE: ČUDO 04.01.2015 | 15:52
                            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                            skus akceptovat jeho nazor a viac to neries. spominal, ze to rozoberal v inej teme. a podobny nazor mi interpretovali viaceri sami za seba.

                            • RE: ČUDO 04.01.2015 | 23:01
                              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                              Je ale smutné to, že určitý ľudia si niečo zaškatuľkujú podľa nejakej nevhodnej veci. Potom môžeš robiť čo chceš, samé dobro po svete a už ti nič nepomôže. Zaujímavé je že v reálnom živote to takto nefunguje a nevyskytujú sa ani takýto jedinci. Spravidla to funguje v anonymite internetu, pod anonymným nikom, aby si nikto nedokázal zistiť jeho prešľapy. Takže tieto kecy beriem ako kecy z internetu ktorých je tu kopec. Má to jasný názov trolling, ktorého jasným znakom je dookola sa opakujúcim tvrdením bez argumentov.

                              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                              • RE: ČUDO 04.01.2015 | 23:13
                                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                Je smutné že určitý ľudia majú pamäť a nenechajú sa ojekabátiť dočasnou zmenou. Máš pravdu, na ten troling typu "príležitosť treba dať každému" si pamätám. Presne tak si ten pravicový extrémizmus obhajoval.

                                • RE: ČUDO 04.01.2015 | 23:28
                                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                                  Po prvé, zle si to pamätáš, práve vtedy som stál plne na tvojej strane a toho až si pamätám dobre Michala sme totálne rozložili.

                                  Osobne mám pocit, že momentálny svet sa uberá veľmi zlou cestou a SV dáva prejaviť sa alternatívnym názorom. Ako to že sa tam vyskytne extrémista je pri tom otvorenom prístupe úplne isté a dokonca som ich do prdele poslal, ale už proste selektujem a vypočujem si čo mi niečo môže priniesť a nie ma nasrať.

                                  Je dobré nebyť zaťatý a povedať si kde normálny ľudia majú možnosť si vyjadriť svoj názor, bez ohľadu na to že tam magor proste raz za čas príde.

                                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                                  • RE: ČUDO 04.01.2015 | 23:46
                                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                    Pamätám si to veľmi dobre, aj vtedy si používal vsuvky typu "ukáž mi kde to tam je", "ja to tam nevidím" a dokolečka. Len si tvrdil že ako anarchista si proti takým veciam ktoré si úmyselne prehliadal aj keď si to tam videl. A opakovať sa tu nemám dôvod. Vidím že je tu viacero sympatizantov s pravicovým extrémizmom.

                                    • RE: ČUDO 05.01.2015 | 00:02
                                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                                      Neviem či sa ma snažíš zaškatuľkovať, alebo len uraziť, ale rozhodne celý život bojujem proti ľuďom ktorí hocijaký extrémizmus propagujú. Odpálkoval som aj tých dobrotivých náckov čo boli na SV. Inak už im to asi zatrhli, pretože tam neboli niekoľko mesiacov, teda aspoň som to nepostrehol aby si ma nechytal za slovo.

                                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                                      • RE: ČUDO 05.01.2015 | 00:10
                                        Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                        Ani jedno.

                                        • RE: ČUDO 05.01.2015 | 00:16
                                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                                          Inak som zvedavý či tent príspevok uvidíš, lebo bol označený ako zmazaný, nebol to Michal, ale Michelozzo, čo som sa asi až tak neminul.

                                          Pozri si môj príspevok: "Kecy o slobode (slobodnom vysielaní) z MS Windejsi a Skype, požehnané náckami,"

                                          http://linuxos.sk/forum/22199/

                                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                                          • RE: ČUDO 05.01.2015 | 07:38
                                            Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                            Áno. Tunajšia cenzúra ako nástroj totality je povestná.

                                            • RE: ČUDO 07.01.2015 | 22:08
                                              Avatar Michelozzo   Návštevník

                                              wlasaty, vtedy som ti písal, aby si si niečo z SV napočúval, zbytočne sa blamuješ. Zrušenie vlákna som vtedy navrhol sám.

                                              • RE: ČUDO 07.01.2015 | 23:17
                                                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                Takže mi navrhuješ aby som sa započúval do média podporujúceho pravicový extrémizmus. Pokiaľ to neurobím, ta sa budem blamovať. A aby sa zabudlo na tú diskusiu o pravicovom extrémizme, tak si navrhol zrušiť diskusiu o ňom. Chodíš hajlovať aj na námestie alebo len do krčmy?

                                                PS: Mňa nikdy nezaujímalo čo prezentuje dané médium okrem pravicového extrémizmu. Prezentovaním pravicového extrémizmu sa aspoň u mňa kompletne zhodilo. A že to médium vyhovuje radikálom nie je moja chyba.

                                                • RE: ČUDO 08.01.2015 | 00:03
                                                  Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

                                                  Super názor.. Propagácia amerického fašizmu je vo verejnoprávnej RTVS a v podstate všetkyćh TV v poriadku? Klamstvo a nacionalizmus ti vadí len niekde? Tak ak toto otvorene podporuješ nie si v ničom lepší od tých čo podporovali Hitlera.

                                                  skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                                                  • RE: ČUDO 08.01.2015 | 00:52
                                                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                    Na základe čoho si si toto tvrdenie vymyslel? Mimochodom, zmierňovanie opisu pravicového extrémizmu na nacionalizmus je jedným zo znakov aktívnych sympatizantov.

                                                • RE: ČUDO 08.01.2015 | 05:00
                                                  Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                                  Z uvedeného rádia som sa dozvedel/z blogu/ že Slovania boli aj Fíni,Švédi,Maďari dokonca aj Džingischán,čo už bolo na mňa silné kafé!!!

                                                  • RE: ČUDO 08.01.2015 | 07:50
                                                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                    Áno, a aj zopár desiatok turistov z Jávy tu bolo. Ak chceš pokračovať v tebou začatom generalizovaní o ich pôvode, tak smelo do toho.

                                                  • RE: ČUDO 08.01.2015 | 08:32
                                                    Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

                                                    V rôznych médiách sa dozvieš rôzne blbosti, ale vnímať treba celok a z neho si vybrať. V "uvedenom rádiu" dostávajú priestor všetci čo majú čo povedať a je to vyjadrením ich názorov. Ty s ním môžeš ale aj nemusíš súhlasiť. Pravdou ale zostáva, že tu ako v jedinom médiu počujem aj pravdu z iného zdroja ako je propaganda jedinej správnej a spravodlivej politiky.

                                                    Z toho vyplýva, že ak niekto na základe jednej veci vytvára pohľad, že je to nacionalistické médium, tak úmyselne (?) klame a neviem čo tým sleduje.

                                                    skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                                                    • RE: ČUDO 08.01.2015 | 08:55
                                                      Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                      To o nacionalistickom médiu si písal ty, ja som písal o médiu podporujúcom radikálny extrémizmus. Tie výrazy niesú zhodné. Som rád, že si teda tvoje slová zhodnotil ako klamstvo a priznal sa že nevieš čo tým sleduješ.

                                                      Poznal som jedného zlodeja, občas niečo ukradol. Mal za sebou sväté príjmanie v kostole do ktorého pravidelne chodieval a do zvončeka dával z tých kradnutých. Podľa mňa to bol zlodej, podľa teba to bol dobrý kresťan. Presne taký nekompromisný názor mám na propagovanie radikálneho extrémizmu a spoluprácu s propagátormi.

                                                      • RE: ČUDO 08.01.2015 | 09:09
                                                        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

                                                        Ano, som radikálny extrémista, pretože mám svoje názory a "dogmy", ktoré sú určujúce pre to ako sa mám správať ako rodič, ako človek v spoločnosti a v žiadnom prípade od nich neustupujem, pretože sú to moje mantinely. Ak tieto ohraničenia niekto iný nemá, tak ľahko skĺzne ku podpore extrémistov.

                                                        A k tým zlodejstvám.. To si myslel aj tie malé percentá zbohatlíkov, ktorí ovládajú celú spoločnosť a ženú ju tou cestou kam to oni potrebujú? V tomto ohľade som totiž zástanca Jánošíka a nie som jednoznačným odporcom násilia proti nespravodlivému stavu vecí prezentovaných tými čo majú moc a sú presvedčení o tom, že ju môžu použiť akýmkoľvek "demokratickým" spôsobom. Ja nie som zástanca typu demokracie aký dnes funguje vo svete.

                                                        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                                                        • RE: ČUDO 08.01.2015 | 09:56
                                                          Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                          Áno. A aj tých malých čo sa riadia heslom: kto nekradne denne aspoň hodinu, ten okráda seba a svoju rodinu".

                                                          PS: demokracia je z gréčtiny a znamená to "vláda ľudu". Čo sme si ako štátny príslušníci zvolili, to nás zastupuje.

                                                          • RE: ČUDO 08.01.2015 | 10:24
                                                            Avatar Janko   Používateľ

                                                            Wlasatý: Je mi naozaj ľúto, že sa z malej "propagácie" IT relácie stalo politické obviňovanie a hádzanie špiny jeden na druhého. Ako už bolo písané, v SV (Slobodný Vysielač) dostane priestor "bohužiaľ (rôzni "nadšenci")" a aj "našťastie (ľudia ako ja a ty)" úplne každý, kto má čo k veci povedať. Áno, na tých Slovanoch sa smejem aj ja :D, a aj na kope iných vecí. Ako som písal, robíme tam IT/Hry, nie politiku. Okrem iného sa na SV dozvieš veľa o duchovnom raste človeka, chorobách a aj o politických informáciach, priamo z TASR, alebo inej agentúry, ktoré "mainstream (to slovo je už veľmi sprofanované)" neprevzal, alebo ich prekrútil. Samozrejme, že v každej komunite ľudí nájdeš "psycháčov", ktorý si budú dookola a pod váhou odlišných argumentov, "vravieť" to svoje, ako napr. to, že celý svet vznikol zo Slovákov :D. Škoda, že na základe dvoch alebo troch "psycho" informácii odmietaš možno veľa kvalitnejšieho materiálu. Nik ťa samozrejme do počúvania nenúti, ale skús prehryznúť predsudky (aj kvôli predsudkom tento svet speje, tam kam speje) a započúvaj sa v Sobotu od 10 do 14... nehovorím, že sme úplne namakaní a že vieme všetko, ale dokážeme ti, že nie sme to, za čo nás považuješ. Navyše sa bude hrať o Assassins Creed Unity (je to na Windows, ale väčšina z Linuxákov má Dual Boot) a zvažujem aj Counter Strike Global Offensive pre Linuxákov (nebi ma, ak sa nehrávaš hry a Linux používaš iba na vznešenejšie veci). Prajem ti veľa šťastia v objavovaní nových vecí a nenechaj sa odradiť blbosťami a hlavne, nehádž všetkých do jedného vreca na základe jedného spoločného znaku.

                                                            • RE: ČUDO 08.01.2015 | 11:18
                                                              Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ

                                                              Ja sa do takýchto diskusií obyčajne nezapájam, nakoľko to ani nemá zmysel, ale nedá mi nespýtať sa, o čo tu vlastne ide?? Dostali sme link na reláciu „ČUDO“, ktorá sa venuje IT problematike a nestačím sa čudovať, čo všetko sa tu už rieši. Nemám veľmi čas sledovať TV alebo počúvať rádio, ale zo zvedavosti som si z archívu nejaké relácie s pauzami vypočul – aj odporučenú z 3.1.15 (keďže tam mal hovor aj „náš“ eMDi :) Mne osobne sa páčili námety, spôsob diskusie ako aj vtipné spontánne vsuvky moderátorov. Evidentne je pri IT diskusiách dobrá nálada, čo je aj počuť. Som rád, že sa aspoň v niektorých médiách Linux propaguje a konštruktívne sa hodnotia klady a zápory nielen Linuxu a Windows ale aj iných aplikácií. Aj na základe telefonátov a mailov počas vysielania možno povedať, že Linux už prestáva byť taký „exotický“ systém z pohľadu bežných užívateľov, ako tomu bolo pred pár rokmi, i keď ešte stále mnohí vidia v Linuxe len terminál, čo už riadne dlho neplatí.

                                                              • RE: ČUDO 08.01.2015 | 11:41
                                                                Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

                                                                Veľké +1

                                                              • RE: janek-m 08.01.2015 | 11:46
                                                                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                                                                +1

                                                                :-)

                                                                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                                                            • RE: ČUDO 08.01.2015 | 12:42
                                                              Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                              Opakované poskytovanie priestoru radikálnym extrémistom nepovažujem za prejav slobody, ale za jej utláčanie. A médiá ktoré sa s tým vyznačujú nepovažujem za akceptovateľný zdroj informácií. Či sa cítite nebyť sympatizantmi s radikálnym extrémizmom je jedno. Svojím konaním v tom rádiu ste tú sympatiu prejavili.

                                                              Na svete existuje veľa ľudí čo sa spoja hoci aj s diablom ak z toho majú prospech. Koho spájate vy?

                                                              • RE: ČUDO 08.01.2015 | 13:29
                                                                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                                                                Myslím si že ten extrémizmus berieš moc extrémne. Nie som pravidelný poslucháč, ale ja som tam pekne dlho žiadneho extrémistu nepočul, čo netvrdím že tam nechodia. Mohol by si dať konkrétny link že sa tak deje aj teraz? Alebo názov relácie? Janko si robí svoju reláciu, pretože mu tam dali priestor a nemám momentálne pocit, že by sa rádio profilovalo ako extrémistické. Možno občas nejaký hostia, ale ako som písal, dlho som tam na nič také nenarazil.

                                                                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                                                                • RE: ČUDO 08.01.2015 | 14:00
                                                                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                                  Ako veľmy chceš znížiť ten interval aby to viznelo nevinne?

                                                                  Z môjho pohľadu tam bola recidíva čím si to médium kompletne pokazilo renomé.

                                                                • RE: ČUDO 08.01.2015 | 14:14
                                                                  Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                                                  Ak máš záujem pozri si blogy na tom rádiu!Ináč zbytočne zabitý čas!

                                                        • RE: milboy 08.01.2015 | 11:48
                                                          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                                                          + 1

                                                          Som rád, že mladí ľudia to chápu.

                                                          :-)

                                                          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                                                • RE: ČUDO 09.01.2015 | 10:44
                                                  Avatar Michelozzo   Návštevník

                                                  Wlasaty, diskusia bola o niečom inom, to ty si ju zvrhol do žumpy podobne, ako si to urobil tu. Myslieť si o mne môžeš čo chceš. Ak to považuješ za nejaké priznanie, tak prosím. Neviem, prečo si myslíš, že sa nechám zatiahnuť do takejto diskusie. Môžeme to ukončiť s tým, že ty máš na SV svoj názor a ja mám zase svoj.

                                                  • RE: ČUDO 09.01.2015 | 11:40
                                                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                    Diskusia bola o produkcii "Slobodného Vysielača" ktorú považujem za "autocenzúra" kôli opakovanému a tým pádom vedomému podporovaniu radikálneho extrémizmu.

                                                    Ak považuješ toto úmyselné chovanie SV za správnu vec a moje odsudzovanie tohoto chovania za žumpu, tak je naozaj niečo zle.

                                                    • RE: ČUDO 09.01.2015 | 14:17
                                                      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

                                                      a koľko krát tu ešte zopakuješ svoj radikálny názor hovoriaci o tvojom extremistickom odpore ku SV nech by vysielal čokoľvek? Fakt prejavuješ úmyselne zlé chovanie, pretože toto bol článok na fóre hovoriaci, že ak má niekto záujem tak si ho môže vypočuť.

                                                      Môže ale nemusí!! Rovnako ako ty si môžeš povedať svoj názor, ale nemusíš ho opakovať x-krát. Práve tvoje správanie je neznášanlivé a práve to si chcel kritizovať!

                                                      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                                                      • RE: ČUDO 09.01.2015 | 18:28
                                                        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                                        Slobodný vysielač je taký istý ako Slov.rozhlas,Markíza,Jojka,takisto je v rukách šéfa ktorý určuje čo a ako sa bude vysielať!Takže žiadny "slobodný",ale iný!

                                                        • RE: ČUDO 09.01.2015 | 23:55
                                                          Avatar Janko   Používateľ

                                                          V tomto nemáš pravdu, "majitelia" sú traja a všetci zastávajú slobodu slova. Majú svoje názory, ale dajú priestor každému, kto o to požiada. Kľudne im napíš/zavolaj a ak chceš niečo povedať do éteru, alebo ich konfrontovať na živo vo vysielaní, priestor ti určite dajú. Väčšina kritikov sa však nikdy nedostavila :( .

                                                      • RE: ČUDO 10.01.2015 | 11:57
                                                        Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                                        Takže moje odmietanie média podporujúceho radikálny extrémizmus je radikálnym extrémizmom, diktátorstvom a blamovaním sa. Trošku si sa poplietol, ako v Hlave XXII. Máš v očiah muchy.

                                                        Znova zopakujem moju otázku na ktorú si stále nedal odpoveď: Chodíš hajlovať aj na námestie alebo len do krčmy?

                                                        • RE: ČUDO 12.01.2015 | 09:12
                                                          Avatar mucha   Návštevník

                                                          Wlasaty registruj sa , do podpisu si piis ze si agnosticky zi°d z batislavy

                                                          Aby seci vedeli preco vsade vidis tych extremistov

                    • RE: WlaSaTy 03.01.2015 | 19:24
                      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                      Hmm WlaSaTy, prečo si myslíš, že SV podporuje rasizmus? Ja som si ich vypočul pred tým, ako som si urobil svoj úsudok a nemám ten tvoj pocit o akejsi propagácii rasizmu.

                      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                • RE: ČUDO 03.01.2015 | 15:18
                  Avatar borg Fedora  Administrátor

                  mam

      • RE: ČUDO 03.01.2015 | 19:19
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

        milboy.

        Treba to dať do Správ, lebo si to asi menej ľudí všimne. Väčšina návštevníkov portálu linuxos.sk číta najprv správy.

        dodoedo

        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • RE: ČUDO 08.01.2015 | 12:48
          Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

          Prvotné bolo rozhodnutie, či si reláciu "ČUDO" všimnú návštevníci portálu skôr medzi správami.. :-( Nechcel som a ani som si nemyslel, že sa tu objavia provokácie jednostranného videnia sveta spojené s WlaSaTým. No ale stalo sa a tak sa ospravedlňujem za niektoré reakcie, ktoré na tento portál nepatria. Nemám čierno-biele videnie sveta a preto sa snažím čítať všetko čo kde objavím a zobrať si z každého to, čo je pre mňa vhodné a ak si myslím (ako to bolo aj v prípade čuda), že by to mohlo zaujať aj niekoho iného, tak si považujem za povinnosť na také niečo upozorniť. Ale sme ľudia, robíme chyby, mnohí kradneme aj v "kostole" ale ako kresťania si musime odpúšťať aj ked sa to niekomu daľšiemu zdá čudné..

          skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • RE: ČUDO 03.01.2015 | 17:44
      Avatar Jano   Návštevník

      Ale no ták, my tam nepreberám politiku a som si vedomí toho, kde je SV (Slobodný Vysielač) zaradené. Dávajú priestor všetkým, ktorý majú chuť vyjadriť svoj názor, to znamená aj ľavici a aj pravici... My tam robíme reláciu o IT a hrách, hádame sa o Linuxoch a Windowsoch a ak mám pravdu povedať, politika ma zaujíma len do nejakej miery a môj názor sa dosť líši od názorov v SV (samozrejme v niečom súhlasím a v niečom nie), čo sme si tam aj niekoľkokrát povedali a vznikajú z toho zaujímavé diskusie. Samozrejme nikoho nenútime počúvať, ale sme radi za každý telefonát/mail a odozvu, veľa sa môžu naučiť ľudia a ešte viac sa môžeme naučiť my. Ignoranciou a zbytočným škatuľkovaním sa nikam nedostaneme. Ďakujeme aj za tento priestor tu a je mi naozaj ľúto, že je SV zaradené v nejakých fašistických a neviem akých "škatulkách". Zatiaľ som tam vždy prišiel a bola tam parádna a pozitívna atmosféra.

      • RE: ČUDO 03.01.2015 | 17:46
        Avatar Jano   Návštevník

        Ach tá moja slovenčina :D - ospravedlňujem sa za chyby...

        • RE: ČUDO 03.01.2015 | 18:19
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Na chyby sa vykašli je to predsa ľudské.

          Škoda keby som sa skôr pozrel, tak si ju vypočujem. V archíve ju ešte nemáte, tak potom zhodnotím. Pokiaľ sa tam hádavate Linux kontra Windows, priprav si vypípavač a zavolám :)

          Ja som si na toto médium poopravil názor. Nepočúvam pravidelne ale sú tam relácie ktoré stoja za vypočutie, čo mi vadí to samozrejme nepočúvam. Posúr ich nech to hodia do archívu ;-)

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: fašisti a iní ...isti 03.01.2015 | 19:36
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

        Počúvaj Jano, chcem Ti povedať jedno..

        Nikto tu z redakcie linuxos.sk predsa neobviňuje SV z toho, že je fašizoidný. Takí Ukrajinci by vedeli o tom povedať ale svoje, lebo 5 mld dolárov je 5 mld dolárov a nič menej. A keď si niekto z Fóra dá tú námahu a vyjadrí svoj názor, tento ostáva IBA jeho názorom a nie je to názor linuxos.sk. ja si SV vážim preto, že nie je ko....ý mainstream. Chcem povedať, že takéto non-mainstream linuxové infos sa musia dávať do Správ, lebo sa týkajú Linuxu a sú zverejňované v alternatívnych médiach aj preto, lebo ich mainstream ignoruje... asi má niečo lepšie , tj. nejaké informácie o novom serialy Divoké kone alebo prejave nášho prezidenta .... :-)

        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • RE: fašisti a iní ...isti 03.01.2015 | 20:11
          Avatar Jano   Návštevník

          Ja to aj beriem ako názor jednotlivca, nikde som ani nenapísal, že je to názor fóra, bola tam spomenutá Svastika a bola asi použitá ako niečo na štýl fašizmu (inak je to znak prosperity/šťastia)... ja sa len snažím o menšiu nápravu nedorozumení (fašistické rádio a pod.) a aj keď ja som ten, čo stojí na strane Windows (používam aj Linux), vždy ma Maťo (Primárne Linux, ale má aj Windows) konfrontuje (alebo ja jeho) a vyzdvihujeme klady a zápory oboch systémov. Tieto žabomyšie vojny vedieme už niekoľko relácií (a sú vynikajúce, lebo prelamujú bariéry medzi Linuxom a Windows a používatelia skúšajú nové veci, prestávajú hádky, alebo sa konfrontujú nové fakty). Nie sme neomylní a snažíme sa z nás dať to najlepšie. Mainstream je mainstream, my sme našli nejaký kúsok miesta v SV a tam sa snažíme ľuďom nejak pomáhať s problémami s ich PC a sem tam dodať aj nejakú užitočné informácie z oblasti IT a hier (+ sem tam nejaká tá súťaž)... Ja som naozaj rád, že sa na tejto sajte/fóre vedie diskusia o tejto relácii a ako som už napísal, veľmi pekne za to ďakujem. Všetci ste vítaní a kto bude chcieť svoj názor vyjadriť aj v relácii, kľudne môže napísať email (čítame ich všetky), alebo zavolať, alebo po dohode ho zoberieme aj do relácie, samozrejme všetko v rámci slušnosti (bez nadávok alebo veľkých emócii). Najkrajšie na SV je to, že naozaj dostanú priestor všetci, od vysokého politika až po bezdomovca a poslucháč si musí vytvoriť názor, čo bude počúvať, preto sa niekedy môže stať a chalani v SV sú si toho vedomí, že tam príde "fullretard500" a povie, čo povie a to sa aj moderátor, čo ho pozval otáča na stoličke a klepe po čele, čo bolo povedané, bolo povedané, bez cenzúry, bez zbytočných emócii. Čo sa relácii na SV týka, pozri si Opony, Čudo (my o IT a hrách), Ariadnina niť, Jakuzzi, Nalejme si čistého vína alebo Okno do duše - tieto relácie nemajú nič s politikou a ak chceš politiku, je tam toho na mraky a je na každom, aký názor si z toho spraví a čo počúva. Za pravopisné chyby sa ospravedlňujem, pretože to je prejav osobnosti človeka, benevolencia a laxný prístup sa rovná aj kope chýb v prejave. Ja som dnes po relácii dosť obžutý (kvákať 4 hodiny, to dá niekedy zabrať :D :P ), ale to sa nevyhováram.

          • RE: fašisti a iní ...isti 03.01.2015 | 22:07
            Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

            O.K.

            :-)

            G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
            • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 21:08
              Avatar relley   Návštevník

              a ktoré CUDO je o Linuxe ktorá relácia datumom , a Wlasaty neviem čo tu rozoberáš vlastne - sú tam relácie ktré sa venujú témam ktorým sa nevenujú iné média , tebe tiež niekto na fóre položí otázku ktorá je hodná tvojej predchádzajúcej odpovede , a úplne ju odignoruješ dá sa to spraviť tak a onak stačí to a to ( ale čo je TO A TO SA NIK NEDOZVIE  ) - ale odpoved tomu patričnú sa človek nedočká HLAVNE ŽE TO IDE MNE A OSTATNÝM TO UŽ ÍSŤ NEMUSÍ ....

              • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 21:17
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                3.1.2015

                • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 21:42
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                  43:23 do konca z archívu SV si vypočujte prejav nášho šéfredaktora eMDíka. Link tu dátum 03.01.2015.

                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 21:44
                    Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                    bonzak :))))

                    • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 22:04
                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                      Tak, tak :) Výborné stojí za vypučutie.

                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                      • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 22:18
                        Avatar relley   Návštevník

                        13.12.2014 este pocuvam a 3.1.15 mam uz stiahnute ;)

                      • RE: fašisti a iní ...isti 05.01.2015 | 23:07
                        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                        zase z mojej strany nijaka vyhra to nebola.

                        • RE: fašisti a iní ...isti 06.01.2015 | 00:55
                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                          Podľa mňa si rodený moderátor a na slovenské pomery tam bol vyjadrený názor ktorý asi hocikto na prvý krát nepobere.

                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • RE: fašisti a iní ...isti 06.01.2015 | 12:51
                Avatar Janko   Návštevník

                nakoľko má každá relácia 4 hodiny, preberieme tam všetko :D - aj Linux, aj news a aj windows atď...

                • RE: fašisti a iní ...isti 06.01.2015 | 16:05
                  Avatar dezider123   Návštevník

                  Janko nie všetko je o windowsoch a pouzivas tolko bordelu ze ak si taky odbornik tak klobuk dolu 

                  neberiem ti to ... asi si este mlady alebo malo do toho vydis  ako hovoris pocitac ti sluzi na pracu

                  ale rad si pozeras vselico na tom PC skus si ujasnit zasady PC pouzivatela lebo v tom nemas JASNO

                  • RE: fašisti a iní ...isti 07.01.2015 | 00:52
                    Avatar Janko   Používateľ

                    Dezider, absolútne neviem, o čom to píšeš... definuj "bordel", prosím. Nerozumiem ani zásady používateľa PC. Je to niekde na nete? to je nejaký súbor pravidiel, ako pri tom sedieť a kukať, alebo čo smiem a čo nesmiem používať? Prosím, pošli mi ho, alebo mi to aspoň objasni. Mladý určite som, navždy mladý!!! Tak mi to prosím ujasni.

                    Počítač je pre mňa nástroj na zábavu, prácu, odreagovanie, nahnevanie sa, učenie sa atď... Neviem presne kam tým mieriš. IT/hrám a grafike sa venujem cez 15 rokov, denne si "prelistujem" cca 8 - 10 SK/CZ/EN webov o týchto problematikách (aj tak všade píšu to isté :D) + nejaké herné weby (asi 6), momentálne pracujem ako dizajnér a IT je moje hobby a aj práca (servisujem/skladám PC (Win/Linux/MAC)). Linux ako taký sa sem tam snažím použiť, ale pre mňa je "prislabý", pretože nie som kóder a na grafiku mi jednoducho nevyhovuje (mám zlú skúsenosť s ovládačmi a podobne. Viem, že za to nemôže Linux ako taký, ale výrobcovia HW). WINE je hračka a radšej použijem Windows... Nie som ani "fanboy" do žiadneho operačného systému a ani do značky, používam to, čo sa mi v daný moment hodí tak, aby mi to nezabralo veľa času, čiže ide o maximálnu efektivitu. Linux mi to momentálne neponúka a v najbližšej dobe ani neponúkne.

                    Nikde a nikdy som nepovedal, že som pojedol všetku múdrosť sveta a reláciu robím aj preto, aby som sa učil a zdokonaľoval.

    • RE: ČUDO 08.01.2015 | 12:52
      Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

      Mňa by každopádne zaujímalo od čoho je odvodený názov relácie?

      • RE: ČUDO 08.01.2015 | 14:19
        Avatar vianocny capor   Návštevník

        asi videli tvoju profilovku...

        • RE: ČUDO 08.01.2015 | 14:26
          Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

          Neostáva mi nič iné ako sa zasmiať :)

      • RE: ČUDO 09.01.2015 | 00:46
        Avatar Janko   Používateľ

        Pôvodne sme mali robiť dve relácie, ja som mal mať 2 hodiny o IT a Mišo mal mať bulvár a filmy. Keď sme robili prvú reláciu, chceli sme to obaja dať dokopy a len sa predstaviť (keď si ju pustíte, tam to aj hovoríme) a potom si ísť svojou cestou, Noro, jeden z majiteľov rádia, nám povedal, "a čo mám dať na ten Facebook a do programu?", Mišo "zabil" Čudo a bolo (asi 10 minút pred prvou reláciou :D). Prvá relácia mala dobrý ohlas (aj keď sme tam hopkali) a tak sme to nechali v dvojke a potom po nejakej štvrtej časti tuším, sa pridal aj Maťo... a tak sa tam teraz čudujeme nad tým, čo tam niekedy vystrájame... ja som chcel ďaleko "technickejší" názov, posadnutý fantasy,  hrami a technológiami, ale nakoniec je aj toto dobré :D ...

        • RE: ČUDO 09.01.2015 | 01:06
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

          no hezky. a snad uz by bolo dobre ukoncit debaty o roznych skupinach ludi a tak. lebo este aj za to, ze som si to raz pustil a raz vam zavolal pocas toho budem oznaceny za niekoho, kym nie som.

          • RE: ČUDO 09.01.2015 | 02:21
            Avatar Janko   Používateľ

            Tomu úplne nerozumiem a je mi naozaj ľúto, ak po tebe niekto skáče. My neškatuľkujeme a sme radi, keď nám zavolá ktokoľvek, kto podá názor, ktorý má hlavu a pätu.

            • RE: ČUDO 09.01.2015 | 03:32
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

              Čo už konečne nepriznáš že ty si nácek a eMDi vám vymyslel názov relácie Čiste Ultra Biela Organizácia ČUBO a až dodatočne ste to zmenili na ČUDO.

              Ľudia sú rôzny a ľahko sa staneš terčom opovrhovania pokiaľ sa niekde zviditeľníš. Vždy si ale spomeniem na FRČ.

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • RE: ČUDO 09.01.2015 | 11:16
                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                Bedňaaaaaaa, dúfam, že sa Milan neurazí, ja to tvorivo rozviniem a dám tomu lights scenár:

                Emdi nie je nácek, emdi je totiž agent pravicového extrémizmu na linuxos.sk.

                Dlho sa nám emdík na túto úlohu pripravoval, na hodinách od izraelského Mossad-u ho spolu s ostatnými troll-mi na tomto Fóre, učili základom mediálneho moderovania, rozvracania diskusií, sofistikovanými vyjadreniami o všetkom a pritom o ničom, ... a podobnými cukríkmi pravicového extrémizmu.

                Po absolvovaní kurzu dostal na výber: buď sa zamestná ako IT-ák v NBÚ, alebo sa objaví v reláciach na SV. Tak si vybral, a to správne. Poslucháčom predkladal jasne pravicové, linuxové, extrémistické myšlienky o slobodnom extrémistickom Linuxe.

                No samozrejme že ho vydierali, napríklad aj tým, že ho strašili možnosťou, že mu nekúpia ANI JEDEN iPad, iPhone, ani jedno konto alebo ID do iCloud a podobne - proste samé strašné veci, a vec, že aj iné strašné veci tiež, čo si nevieme ani len predstaviť v tej našej obmedzenej fantázii. (Napríklad ľadové sprchy v podobe 24-hod. útokov zlých ruských, severo-kórejských a čínskych hackerov - zrúd.)

                Čo dodať na koniec?

                Ľudia sú rôzny a ľahko sa staneš terčom opovrhovania pokiaľ sa niekde zviditeľníš.

                PS:: 2Milan: samozrejme sranda.

                :-)

                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                • RE: ČUDO 09.01.2015 | 11:45
                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                  neurazil som sa samozrejme, len uz sa to tak zvhrava smer diskusie, ze som cakal, ze este aj na mna za nieco padne obvinenie.

                  • RE: ČUDO 09.01.2015 | 11:48
                    Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                    Každý normálny človek vie, kde je sever.

                    G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                  • RE: ČUDO 09.01.2015 | 20:23
                    Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                    To som napísal samozrejme len sarkasticky, keď už sú tu všetci obvinení *)

                    Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                    • RE: bedňa 10.01.2015 | 16:01
                      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                      Prestan sa vyviňovat!

                      To bolo pisane naozaj! Veď sa o Tebe vie kto vlastne si!  A basta! 

                      :-)

                      Podľa môjho genialneho usudku si vlastne agent na linuxos.sk ktorého úlohou je istiť podvratnú pravicovo-extremistickú prácu Milana!

                      a basta!

                      Mario, vlastne Ťa zlomili, lebo si nedokázal uniesť tu strašnú predstavu o nevlastnení ANI jedného iPadu iPhone a 24 hod dene byŤa renasledovai zlí rusí hackeri.

                      :-)

                      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                      • RE: bedňa 11.01.2015 | 02:40
                        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                        Si ma odhalil :)

                        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: ČUDO 09.01.2015 | 08:47
          Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

          Spontánne názvy sú najlepšie :)

          • RE: ČUDO 10.01.2015 | 05:37
            Avatar dezider123   Návštevník

            tak dúfam že v dalšej relácií si vypočujeme aj niečo o Gentoo , a podobne , o Blender , a tak ... Snáď to nebude zase na krčmový spôsob lebo tak sa pán hlavný moderátor asi nesprávajú v iných reláciach ...

            • RE: ČUDO 10.01.2015 | 23:57
              Avatar Janko   Používateľ

              Neriešime konkrétne programy (možno začneme), ale spomenúť ich samozrejme môžeme. Gentoo je pre väčšinu ľudí neznámy pojem, Blender je zase určený pre určitú (3D Grafika) skupinu ľudí. Riešime tam veci, na ktoré sa nás ľudia pýtajú, zatiaľ neviem, kde by som to mohol použiť. Zatiaľ sme nevyčerpali témy, ktoré máme prichystané, takže to na teraz odložíme. Samozrejem, ďakujem za návrh. 

              Ešte ma zaujíma ten krčmový spôsob, mohol by si to prosím vysvetliť? Ide mi hlavne o to, aby sme na tom v budúcnosti (budúcich reláciách) popracovali. Ďakujem.

              • RE: ČUDO 21.01.2015 | 16:42
                Avatar vojto   Používateľ

                TIPNEM si, že krčmovým spôsobom myslel spôsob, pri ktorom jeden moderátor začne vetu a kým ju dokončí, prejde 5 minút, pretože medzičasom sa mu do toho vlastnými myšlienkami vložia ostatní prítomní. Poslucháč musí byť sústredený, aby udržal niť myšlienok.

                Takýto spôsob používam aj ja. V krčme. V rozhlase na to zvyknutý nie som. Možno v zavedených redakciách si uvedomujú, že zrozumiteľnosť "posolstva" tým dosť trpí.

    • Zhrnutie 12.01.2015 | 12:36
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

      Takže, priatelia, milboy a Janko .....

      Keďže sa starám tu o informácie na linuxos.sk, pokúsim sa to aj zhrnúť.

      Privítame podobné a ďalšie informácie o Linuxe z alternatívneho média SV(všeho druhu) tu na linuxos.sk, ale samozrejme viditeľne umiestnené v Správach. Horkokrvná diskusia sa potom dá VŽDY presunúť cez patričnú tému do threadu na Fórum.

      Ďakujem Vám za informácie a dúfam, že sa pripojíte k úsiliu informovať našu obrovskú komunitu.

      Očakávame aj prípadné otázky, návrhy, kritiku ....

      dodoedo

      :-)

      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • RE: Zhrnutie 12.01.2015 | 14:25
        Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

        Najlepsie bude, ak zaujemci zacnete blogovat a hadat sa na SV. Uz to tu bolo tak neprijemne asertivne ako na skoleni u jehovistov, vselico sa pospominalo, vynimkou linuxu. Ale to bol zrejme zamer a vynikajuca PR pre SV.

        • RE: ... 12.01.2015 | 15:32
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Najlepsie bude, ak zaujemci zacnete blogovat a hadat sa na SV.

          Nemyslím si, že by to bolo účelné ... :-)

          Ale to bol zrejme zamer a vynikajuca PR pre SV.

          ????

          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • RE: Zhrnutie 12.01.2015 | 23:48
        Avatar Janko   Používateľ

        Ospravedlňujem sa za dlhé príspevky, no padlo tu niekoľko "horkokrvných" názorov, na ktoré som jednoducho musel reagovať. Zároveň aj ďakujem za priestor na tomto fóre. Nech sa do budúcna darí. Ak by ste potrebovali pomôcť s grafikou na fóre, kľudne sa na mňa obráťte.

        • RE: 2Janko 13.01.2015 | 11:01
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

          Vďaka za Tvoj návrh, ja len za seba opäť dodám ešte raz, kľudne napíš do Správ akúkoľvek (relevantnú) info ohľadom relácii o Linuxe a Linuxe všeobecne. Rádi to privítame a zverejníme v Správičkach (prípadne linuxový thread v Fórum).

          Linuxos je združenie nadšencov, volontérov, s rozličným info o Linuxe a dianí open-source a IT. Svojím spôsobom / :-) / sme alternatívne médium o tom, kedže "mainstream" sa chová tak, ako sa chová a nie je bohužiaľ žiadny volontér.

          Hodne zdravia!

          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • RE: ČUDO 14.02.2015 | 19:53
      Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

      ta relacia ČUDO nema chybu :D strasne som sa pobavil, skvele to je vystavane, velmi vtipne a poucne, proste bomba...