S ky|ink alternativa

Sekcia: Ostatné 27.02.2015 | 13:01
HMS   Návštevník

caute, asi kazdy z vas postrehol ze zdieraci zo ssky linku zasa zvysili poplatok. Uznavam, sadol som im na lep (dozivotny 0  poplatok).

preco pisem? chcem sa spytat, ci existuje nejaka alternativa, ktora ma zbavi tychto zdieracskych poplatkov (ktore navyse pravidelne zvysuju) raz a navzdy? Nieco co bude fungovat so setupom, ktory mi ssky link nanutil kupit (showbox-s300). ake mam moznosti? dik za kazdu radu smerujucu k rieseniu. ba+okolie

    • RE: S ky|ink alternativa 27.02.2015 | 13:09
      Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

      Jednoznačne DreamBox Enigma 2. Myslím že s tými jejich službami to vychádza cca na 3e mesačne a máš v podstate "hacknutý" skylink s neskutočným množstvom programov.

      • RE: S ky|ink alternativa 27.02.2015 | 13:42
        Avatar HMS   Návštevník

        len pre upresnenie: skor zhanam nejaku hacknutu kartu ktora by fungovala so satelit. kompletom (definovany vyssie) s jednorazovym poplatkom=obstaravaci poplatok=nie pravidelne poplatky

        stacil by zakladny balik (sk/cz programy+ nejaky filmovy&dokumentarny kanal > to je vsetko)

        • RE: S ky|ink alternativa 27.02.2015 | 13:49
          Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

          Dočkaj, spýtam sa kompetentnej osoby a ked tak ti dám zajtra vedieť.

          • RE: S ky|ink alternativa 27.02.2015 | 15:00
            Avatar hms   Návštevník

            diky zatial

        • RE: S ky|ink alternativa 01.03.2015 | 10:43
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          To si zaspal v minulom storočí priateľu, dnes sa kódy menia každých päť sekúnd a nijak inak než cez online príjem kódov to nejde. Takže musíš použiť riešenie ala čo tu navrhol Andrej.

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: S ky|ink alternativa 01.03.2015 | 07:00
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

        Dreambox je sat pristorj a enigma2 je soft, takže čo to ma spoločné s protokolom mgcamd, ccamd, atd.. ktorým posuvaju "poskytovatelia" tzv sharing. A na druhu otazku, karta nie je a určite ani nebude 100% náhradou čohokoľvek.

        Skylink je podvod a preto NIE je podvodom využívať share-servery!!!

        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • RE: S ky|ink alternativa 01.03.2015 | 12:55
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

      Dreambox je samozrejme špička, ale samozrejme aj cenou! Ja mám DM 8000 (čínsky klon za 400€), OctagonHD, Cristor je vrchol jednoduchosti, ale ty v podstate potrebuješ niečo čo má sietovu kartu a možnosť kam zapisať prihlasovacie udaje na nejaky server, ideálne ak je to plnene linuxom a dostaneš sa do neho napr cez ftp.

      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • RE: S ky|ink alternativa 01.03.2015 | 13:08
      Avatar JohnCenaWWE   Používateľ

      zlate casy fun karty,cigi keys byvavalo

      HP Compaq nx-6325 Mobile AMD Sempron(tm)Processor3500+ Memory 896MB Operating System Lubuntu 14.04'Trusty Tahr'+WinXP
      • RE: S ky|ink alternativa 01.03.2015 | 14:45
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ

        aj ty maš doma zbierku x kariet s programatormi?

        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?