Zaseknutie KDE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.08.2015 | 14:33
Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ

Ahojte,

Keby sa niekomu stalo to čo mne, že mu po dnešnej  aktualizácii debianu testing s prostredím KDE5 zaseklo načítavanie KDE v SDDM (teraz je to namiesto KDM) tak to majú na svedomí dve knižnice a to libkdecorations2-5libkdecorations2private5, priložil som linky na predchádzajúce verzie a viac v angličtine na debianovom fóre

    • RE: Zaseknutie KDE 19.08.2015 | 14:36
      Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ

      Neviem prečo nefunguje adresa na vlákno v tom fóre tak tu je link vo verzii copy a paste :-) 

      http://forums.debian.net/viewtopic.php?f=6&t=124215

      • RE: Zaseknutie KDE 19.08.2015 | 18:48
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

        tak si to predsalen rozbehal? prepac, som asi hodinu doma z pesti.

        • RE: Zaseknutie KDE 20.08.2015 | 01:03
          Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ

          Jo podarilo, ale najprv som bol v núdzovom režime, nainštaloval som openbox aby sa mi tam neťahali zbytočné programy (napríklad z XFCE) a mohol robiť.

          Dík za pomoc.

    • RE: Zaseknutie KDE 19.08.2015 | 19:57
      Avatar emp Debian testing  Používateľ

      Dikes za info a fix, zrovna som dnes inštaloval debian a divil som sa, že čo som pokazil, keď sa mi to zaseklo :)

      • RE: Zaseknutie KDE 24.08.2015 | 23:16
        Avatar Dominik 123   Návštevník

        Install Arch Linux , chalani neviem preco ale to distro sa mi lubi viac volakedy som mal aj Debian ale teraz idem na Arch zda sa mi to modernejsie kernel kazdu chvilku novy a tak , ... Kde Plasma 5 mi uz nehadze ani chyby , a to som volakedy pouzival len Fluxbox :) ..

      • RE: Zaseknutie KDE 24.08.2015 | 23:16
        Avatar Dominik 123   Návštevník

        Install Arch Linux , chalani neviem preco ale to distro sa mi lubi viac volakedy som mal aj Debian ale teraz idem na Arch zda sa mi to modernejsie kernel kazdu chvilku novy a tak , ... Kde Plasma 5 mi uz nehadze ani chyby , a to som volakedy pouzival len Fluxbox :) ..