IT Support praca v TV

Sekcia: Ostatné 18.05.2016 | 15:38
Avatar zfser   Návštevník

Ahojte,

zhaname mladeho cloveka do nasho IT timu. Pozicia si vyzaduje zakladnu IT zrucnost s Windows stanicami, instalaciou programov a tlaciarni, zaklady siete, ostatne doucime. Pozicia je vhodna pre cloveka ktory zacina, bavi ho IT, idealne skonceneho stredoskolaka. Pracujeme s mnozstvom enterprise technologii, linuxami, sietami, uloziskami a v pripade zaujmu vieme podporit v sebavzdelavani. Lokalizacia: BA

V pripade zaujmu piste na: IRC: freenode/#itckar tel: 0949 868 366 mail: internety@mail.com

    • RE: IT Support praca v TV 19.05.2016 | 00:40
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      To človek zostárne a keď už konečne toho vie dosť, tak nikto oňho nezakopne.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: IT Support praca v TV 19.05.2016 | 07:49
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        Heh palec hore,,,

      • RE: IT Support praca v TV 19.05.2016 | 16:53
        Avatar 2n2   Návštevník

        Ked clovek zostarne a vie toho konecne dost, moze robit ucitela a mentora, aby ti co prisli po nom, mohli byt este lepsi :)

        • RE: IT Support praca v TV 19.05.2016 | 20:09
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Môžem sa opýtať čo je to za televíziu že už teraz hovorí o potrebe mentora? Ten dynamický rast musí poukazovať na stabilne prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť.

          Ale na začiatok to môže byť lepšie ako jazdenie pre Uber.

          • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 11:53
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

            narazas na mna? :D:D

            • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 12:39
              Avatar WlaSaTy   Návštevník

              Nie. Poznám šéfkuchára čo robil na živnosť. Myslel si že ako živnostník má právo na dovolenku platenú odoberateľom, tak teraz taxinekárči.

              Ale ak chceš, môžeš sa tejto telke prihlásiť.

              • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 13:31
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                ja mam tri deti, ja neviem, co je to dovolenka.

                • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 14:11
                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                  To sa naučíš keď ich pošleš na intrák. Vtedy Ti začne prúdiť žilami druhá miazga.

    • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 17:43
      Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

      Je dosť možné že ide o televíziu INTV, ktorej zakladateľ Norbert Lichtner bol tiež zakladateľom Slobodného vysielača https://www.youtube.com/channel/UCeTRd85jESNYDP9_n9PU_gA

      https://www.youtube.com/channel/UC81PBuvIimtXQ8pDH7CcQkg

    • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 18:56
      Avatar Jachym   Návštevník

      Ja som rok bez práce, ale anonymné ponuky práce sú spam. Nehovoriac o tom, že znenie inzerátu tiež dosť veľa prezradí o inteligencii zadávateľa.

      • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 19:22
        Avatar Roman   Návštevník

        Učenie pôvodných kmeňových šamanov sa na ekominické problémy díva úplne inak ako väčšina ľudí. Tu nájdeš nejaké rady, môže ti to pomôcť nájsť prácu 

        Z vlastných skúsenosti viem, že to funguje veľmi mi to pomohlo, hoci meditačné techniky sú dosť ťažké, ale stojí to za to

        • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 19:34
          Avatar Jachym   Návštevník

          Nič nie je také fascinujúce, ako keď niekto zareaguje spamom na komentár kritizujúci spam. Viem, že na Medzičase ťa zrušili, ale nečakal som, že sa presunieš na Linuxos. http://medzicas.sk/britania-dobrovolne-previedla-lobotomiu-historickej-pamate-odvrhla-krestanstvo/

          • RE: IT Support praca v TV 20.05.2016 | 19:55
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

            Jáchyme, hoď ho do stroje!

          • RE: IT Support praca v TV 21.05.2016 | 12:59
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Anglikánska cirkev. Keď Jurajovi nechceli vo Vatikáne povoliť rozsobáš, tak sa prehlásil za hlavu vlastnej cirkvi. Podobala sa na kresťanstvo rovnako ako Islám, bola monoteistická. Ale aspoň to neriešil popravami ako katolícky Karol IV z Prahy. Toľko k tvojmu spamu.