Nefunkčný mp3 upload v Youtube video editore

Sekcia: Ostatné 02.06.2016 | 23:17
Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

Čavko,

skúšal som v Youtube video editore uploadnúť zvukový súbor, ale nešlo to. Skúšal som to na vo Windowse vo Firefoxe s najnovším nainštalovaným Adobe Flash a nešlo to tiež.

Do Youtube sa môžete prihlásiť s gmailovými prihlasovacími údajmi. Youtube video editor nájdete tak, keď kliknete na nahranie videa.

Spôsobom Drag and Drop to uploadnúť nešlo.

 

Podľa všetkého je to technické zlyhanie spoločnosti Google. Ak by ste náhodou našli nejaké spôsob ako na to, tak sa môžete ozvať.

Diki

    • RE: Nefunkčný mp3 upload v Youtube video editore 03.06.2016 | 06:45
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Pokiaľ si stojíš za tvojím tvrdením, že je to technické zlyhanie spoločnosti google, tak im zavolaj a nahlás chybu. Tá komerčná spoločnosť nemá hotline na tejto stránke.

      • RE: Nefunkčný mp3 upload v Youtube video editore 03.06.2016 | 09:22
        Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

        Už som nahlásil, ale zatiaľ s tým nič nerobia aj po viacero dňoch :(

        Súbor audio nemá žiadne licenčné obmedzenia, ani to nie je hudba takže ani v tom by nemal byť problém.

        V tom video editore ide bez problémov pridávať text podobe ako v prezentácii, ale mp3 súbor uploadnúť neide.

    • RE: Nefunkčný mp3 upload v Youtube video editore 03.06.2016 | 09:42
      Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

      Tak už som prišiel na to. Google sa aj vyjadril, že to nechce mať tak urobené, aby sa tam dali uploadnúť mp3. Buď si človek vybertie z ich vlastnej hudby, alebo prezentácia bude tichá.

      Len to to urobené dosť neprehľadne a na pomýlenie.

      https://support.google.com/youtube/answer/1696878?hl=cs

      • RE: Nefunkčný mp3 upload v Youtube video editore 03.06.2016 | 09:50
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        mam presne rovnaku skusenost, ak chces hudbu na youtube musis ju spravit ako video, napriklad aj tak ze ako videostopu pouzijes na celu dlzku hudby fotku ale uploadovat uz musis finalne video

        spravit jednoduche videjko zvladaju desiatky dostupnych programov (jednoduchych a zlozitych)

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • RE: Nefunkčný mp3 upload v Youtube video editore 04.06.2016 | 15:43
          Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

          Diki za radu. Zda sa že je možné v youtube video editore vytvoriť najprv nemú prezentáciu fotiek a potom do toho preniesť hudbu z videa (ktoré môže byť aj vo forme jedného obrázka)