Zaujímavý zdroj

Sekcia: Ostatné 17.03.2017 | 13:32
Avatar valgan Devuan / amd 64  Používateľ

Dobrý deň, Pri surfovaní po nete som našiel tento odkaz. Keže som nevedel ako to dať do správ, pridávam to sem:

Prirucky

Bohužial je to v Angličtine, možno by mal niekto čas to preložiť.

Prajem ešte pekný deň.

    • RE: Zaujímavý zdroj 20.03.2017 | 16:00
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Nájdi si hodinku raz za dva dni pre komunitu, sadni si k tomu a prekladaj. Alebo hodinku za týždeň, proste sprav svet lepším miestom na zemi. Ak budeš stále spoliehať, že to za teba niekto spraví, tak žiješ v omyle.

      Alebo si myslíš, že to všetko padá z neba?

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Zaujímavý zdroj 20.03.2017 | 18:31
      Avatar valgan Devuan / amd 64  Používateľ

      Vies mne islo hlavne o to pomoct druhym. Ja na to teraz bohuzial cas nemam.

      Niekto, kto dokaze citat po anglicky to zrejme oceni, kedze ide o pomerne aktualny a obsiahly zdroj:)!

      • RE: Zaujímavý zdroj 20.03.2017 | 18:37
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        Stačilo sformulovať o tom tri vety, a kliknúť na tlačítko pridať správu. A že je to po anglicky? bežný človek vie ako si zapne prekladač do jazyka ktorému rozumie.

      • RE: Zaujímavý zdroj 20.03.2017 | 19:43
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Denne bojujem s pojmom pomôcť iným. Ako správička OK, tak klikni pod správičky, úplne naspodu je "Pridať správu".

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: Zaujímavý zdroj 21.03.2017 | 12:27
          Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

          Done, čaká na schválenie

    • RE: Zaujímavý zdroj 21.03.2017 | 11:36
      Avatar fela   Návštevník

      To nevadí že je to v ENG, veď dnešná mládež by mala cudzie jazyky ovládať (my starší ich ovládame, lebo nás buď naučil život, alebo to proste k práci mnohí potrebujú).... Ktovie, ako je to s reálnou zručnosťou v používaní angličtiny u študentov... nejaký učiteľ by sa mohol vyjadriť... Pán Hoferek, ak sa nemýlim, nie ste (alebo ste neboli) v pedagogickom procese? Skúste napísať pár (pochvalných) slov...

      • RE: Zaujímavý zdroj 21.03.2017 | 16:10
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        čo ja viem, všetky školy (aj školky dokonca) ponúkajú možnosť výučby minimálne angličtiny

        v mojom okoli je uroven pedagogov dostatocna na zvladnutie beznej hovorovej anglictiny (zvacsa britskej), 

        takže kto chce môže po skončení strednej školy viac menej plynule spíkovať

        a dnes je vedomosť cudzieho jazyka (alebo jazykov) takmer nevyhnutnosť pre väčšinu lukratívnejších povolaní

        kto nechce nikto mu nepomôže

        a nie, nie som učiteľ ;-)

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment