Cunit Testy v Netbeans

Sekcia: Programovanie 16.04.2017 | 18:02
Avatar LegoBatman   Návštevník

Zdravim maniaci vedel by mi niekto pomoct z C-unit Testami v Netbeans ?
Potrebujem urobit zadanie do skoly a za ulohu mame urobit 5 unit testov .. zial nebol som na cviku.. link: http://it4kt.cnl.sk/c/zsi/problemset.03.html
budem vdacny za kazdu pomoc

    • RE: Cunit Testy v Netbeans 16.04.2017 | 18:43
      Avatar caopyp   Používateľ

      tak to asi nefunguje :D na tejto stránke je veľa profesorov s tuke, môžu ti pomôcť s nijakým problémom ale celý program ti asi neurobia ..

      Vieš aký je rozdiel medzi konšpiračnou teóriou a realitou? Asi 2 roky
    • RE: Cunit Testy v Netbeans 18.04.2017 | 21:56
      Avatar mirek biňas Fedora 35  Administrátor

      mocny dovod veru uvadzas... ze si nebol na cviku... co tak skusit opytat sa cviciaceho?

    • RE: Cunit Testy v Netbeans 18.04.2017 | 22:11
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      No a už je tu :)

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 05:41
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Keď som tvrdil že som za spoplatnenie vysokoškolského štúdia v plnom rozsahu, tak sa na mňa pozerali ľudia ako na vraha. Toto je jeden z periodicky sa opakujúcich dôvodov.

      Nechceš radšej tvoju stoličku v triede prenechať niekomu koho to bude naozaj baviť, a tá škola mu do života niečo dá?

      • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 08:48
        Avatar Michal Gregorík Xubuntu 18.04  Používateľ

        Som proti spoplatneniu. Ja som skôr za povinné prijímačky, pretože som mal spolužiakov, čo nevedeli počítať ani lineárne rovnice s jednou neznámou.

        Navyše, osobne by som požadoval niekoľkoročnú prax vo vyštudovanom odbore, kým prejde študent na vyšší stupeň štúdia.

        ASUS x550vb, Xubuntu 18.04
        • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 18:51
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Kedysi boli školy sponzorované podnikmi ktoré si takto nechávali školiť odborníkov. Po škole musel človek odpracovať v podniku určitú dobu aby ten svoj dlh za titul splatil.

          Ale sekať to splácanie pred prechodom na vyšší stupeň vzdelávania je zaujímavý nápad. Človek by si aspoň rozmyslel či sa znova potrebuje zašívať na škole, alebo či pôjde po peniazoch a kariére.

    • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 06:51
      Avatar alka   Návštevník

      mali by ist na par rokov pracovat a potom studovat. ja nemam vysoku skolu, ale to zadanie by ma napr. bavilo. oni beru skolu ako povinnost a moznost odialit pracu. btw neviete ci je mozne chodit na prednasky aj ked clovek nestuduje? niekde som zachytil ze prednasky su verejne ale nikto mi to nepotvrdil.

      • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 08:10
        Avatar mirek biňas Fedora 35  Administrátor

        prednasky su verejne. obcas sa robi prezencka. a niektore su aj nahravane. napr. tie moje su dostupne rovno na youtube.

      • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 08:54
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        prednášky všetkých vysokých škôl by mali byť verejné (súkromné školy by mohli mať nejaké obmedzenia - neviem)

        prednášajúci sú zväčša radi keď im chodia ľudia (často to svedčí aj o kvalite), lebo málokto učí len kvôli tomu aby mal robotu, väčšinu vyučujúcich to baví odovzdávať vedomosti (aspoň z mojej skúsenosti) lebo prácou v súkromnom sektore by si zarobili oveľa viac ako prednášaním

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 18:34
      Avatar chcemSaZlepsovatDovolteMiTO   Návštevník

      A co keby ste niekto nejak popisali ako sa ten test da urobit alebo ako sa robi ???? Mna tato tema celkom zaujima a na IRC kanaly po anglicky nevysvetlim co chcem resp vysvetlim ale ja to nepochopim ... takze nejaky basic navod ?

      • RE: Cunit Testy v Netbeans 19.04.2017 | 18:54
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        S prednášajúcim si sa pohádal že sa ho nespýtaš? Tak to potom môžeš rovno zabaliť. Na skúške sa s ním asi znova nebudeš baviť.

      • RE: Cunit Testy v Netbeans 21.04.2017 | 13:09
        Avatar mirek biňas Fedora 35  Administrátor

        mate tam cviko c. 9 aj s fragmentmi kodov a ukazkami jednotlivych testov. a druha vec je, ze cunit je tu s nami uz mnoho rokov. mozno sa len staci opytat gugla, ked je problem opytat sa cviciaceho...