android firmware

Sekcia: Ostatné 13.06.2017 | 23:02
Avatar Dalibor   Návštevník

Ahoj

babral sa mi jeden clovek s tabletom velice chcel vylepsit firmware ten tablet je povodne na 2 SIM a to teraz nefunguje povodny firmware je S_309

Lenovo a2107a-h S_309

seriove cislo : XD00236077 Machine Type Model: 229834G

stiahol som 3 casti Open Source Code - Lenovo A2107-H Tablet zo 6/12/2014

rozbalil som to a skusil s tym nieco spravit dostal som sa dost daleko, aj ked si myslim, ze ludia co poznaju linux to maju za chvilku spravene mne to trvalo dlho a narazil som

uz ma to nejak nebavi a TOTO je vec ktora ludi odradi od LINUXU nemam na to cas a v podstate chcem byt uzivatel a nie nonstop riesit nejaky problem s softom co som si vsimol pri hladani riesenia pre moj tablet vacsina ludi riesi stale jednu vec rozdiel vo verziach linuxu a ich male rozdiely v syntaxe potom staci vynechat bodku a nedam to to si myslim ze je aj moj pripad kedysi MS-DOS mal moznost dat za prikaz /? a vyskocila komplet syntax ako ma vypadat neviem ci je aj u linuxu takato moznost

MINT a UBUNTU je v podstate uz pouzitelne pre ludi co nechcu programovat internet a PC mi bezi ovela rychlejsie takze to je plus

chcel by som poprosit niekoho ci by sa mu nechcelo stiahnut z lenovo stranky Open Source Code - Lenovo A2107-H Tablet zo 6/12/2014 (3 casti)

skompilovat to podla toho navodu co je v README a zavesit to niekam na ulozto.sk, alebo edisk.

Open source je na http://pcsupport.lenovo.com/de/en/products/tablets/a-series/a2107-tablet/2298/34g/xd00236077/downloads

mail na mna dalob@web.de

DAKUJEM