Upload vlastného iso na net

Sekcia: Ostatné 13.01.2018 | 23:55
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

Ahojte, mám otázku: Vytvoril som vlastné iso na základe LM 18.2 a chcel by som ho niekam uploadnúť, viete mi poradiť kam? Mám v pláne napísať článok ako si prispôsobiť distro od základov a rád by som použil aj odkaz na hotové iso vytvorené cez Pinguy Builder. Veľkosť isa je cez 2,5 GB. Ďakujem za info,,,

    • RE: Upload vlastného iso na net 14.01.2018 | 00:13
      Avatar Juraj Artix - OpenBox  Používateľ

      Pokiaľ je to jednorázové tak by som volil nahratie na služby typu Google Drive, DropBox, Mega a podobne.

      Pokiaľ sa jedná o nejaký projekt ktorý chceš prezentovať tak by som skôr volil niečo ako SourceForge alebo vlastný server (VPS).

      Pokiaľ veríš v popularitu tvojho riešenia odporúčam využiť torrent...

      Happy falling
    • RE: Upload vlastného iso na net 14.01.2018 | 01:01
      Avatar menom   Používateľ

      Ak to chceš vypustiť von, tak by si si mal prečítať toto, aby si sa nedostal s niekým do sporu: https://community.linuxmint.com/tutorial/view/1784

    • RE: Upload vlastného iso na net 14.01.2018 | 11:53
      Avatar redhawk75   Používateľ

      clanok moze byt fajn, s tym sirenim custom mintu by som to nerobil, "komunite" sa to nepaci. Skor by som to postol ako vdi (virtualny disk) a cez mega alebo yandex disk

    • RE: Upload vlastného iso na net 17.01.2018 | 20:37
      Avatar cz3dtc   Používateľ

      Torrent / magnet link

      • RE: Upload vlastného iso na net 18.01.2018 | 07:47
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        to by ale potreboval seederov, ak bude sám a nemá vysokú rýchlosť uploadu tak je to odradzujúce pre stahovateľov,

        spomenuté cloudové úložiská sú v tomto prípade asi lepšie riešenie

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment