Linux v Čeklísi

Sekcia: Komunita 20.08.2019 | 19:53
Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

Aby sme nezasierali tému Nitrianskej úderke, dovoľujem si oznámiť, že nulté kolo Pivobrania sa ráčiť predstaví priam zajtra, v stredu o 19:00 v tristoročnej krčme u Jadroňa v zostave andy & vxmery, obaja deb positive. V prípade záujmu sa 1. ročník uskutoční už v túto sobotu v odpoludňajšom termíne, páč dopoludnia varíme kotlíkový guláš aby nám prícestní netrpeli hladom. Vítaní sú priaznivci deb i rpm. Miesto konania je priamo v našom dvore okolo ohňa. Viem ubytovať (prespať) 4 okoloidúcich.

    • RE: Linux v Čeklísi 21.08.2019 | 07:03
      Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

      No parada, linux program aj s gulasikom, 100 bodov. Ak by som nesiel tento vikend na Krahule, tak by som aj rad zorganizoval ludi z NR na ochutnavku. Ale, mozno sa podujme Livan, uz je odpocinuty po dovolenke. Vela zabavy, pani bratia.

      • RE: Linux v Čeklísi 22.08.2019 | 11:14
        Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

        Ako som sa dnes dozvedel, Livan je este stale na dovolenke, takze nic. Co ale, keby ste to presunuli na 31.8.? A ako ste dopadli vcera?

        • RE: Linux v Čeklísi 22.08.2019 | 15:58
          Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

          Včera sme si skvele a Andym pokecali. A máš pravdu, akciu preložíme.

          • RE: Linux v Čeklísi 22.11.2022 | 10:17
            Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

            V Ceklisi som nebol roky rokuce, naposledy okolo r.1973 ako vysokoskolak, na buduci rok to bude rovnych 50 rokov. Vxmery, ked ste minule akciu aj s Hannibalom neprelozili a nepozvali nas, co by si povedal na buducu jar? Spominal si nejake domace ovocne destilaty a ine regionalne pochutky, od nas skusim zverbovat ludi na jedno auto, nech je sranda. Na oplatku v Nitre planujem terajsie decembrove stretko take a la teambuilding v restike aj s kuchynou a zlatymi mokmi z nitrianskej vinohradnickej oblasti. Upresnim este vo vlakne LvT.

            • RE: Linux v Čeklísi 22.11.2022 | 11:23
              Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

              Fu, 3&1/2 roka staré vlákno:) Už tam nebývam Števko.

              • RE: Linux v Čeklísi 22.11.2022 | 11:31
                Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

                Ok, ale v tychto tazkych neveselych casoch by sa hodil aj Chor.Grob napr.