Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Pravda a nezmysly 03.04.2017 | 17:49
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
  • RTVS volí politická garnitúra, to je zle.
  • Nezávislé médiá si robia čo chcú, to je relatívne zle, ale vlastne dobre.
  • Tie média kto niekto platí tvrdia to čo niekto chce, to je zle.
  • Wikipedia je celkom dobrá cesta, nieje to ideálne, ale ako model je to určite najlepšie čo tu zrovna je, hoci som si občas zanadával, ale ideál existovať nebude.

Keď si položíš otázku, prečo sa zas dostáva nacizmus k moci, tak si preštuduj dejiny. Problémy ľudí sa zľahčujú a necítia sa, že je štát na ich strane. Úpadok morálky a nástup ezoteriky zažíva renesanciu. Tak sa nejak opakuje začiatok minulého storočia.

Keby Hawkieho žiarenie bolo oficiálne uznané, tak už je držiteľom Nobelovej ceny, zatiaľ je to všetko len v teoretickej rovine, ktorá nieje všeobecne prijatá. Takže to chce ešte čas, hlavne potom čo Hawkie svoje vlastné tvrdenia občas vyvracal, ale to sa tiahlo aj s Einsteinom a ten Nobelovku dostal :)

Časť tej knihy som si pozrel a nieje to zle napísané, celkom čtivé, nikomu ale neunikne nenávisť voči Einsteinovi. Je to bežné spochybnenie vecí ktoré sú známe, alebo danej veci dáva len iný pohľad, s týmto sa bojuje denne, aj sám Einstein niektoré veci menil a rovnako na tom boli aj Gamow ktorý je tvorcom veľkého tresku (no názov vznikol pôvodne ako výsmech tejto teórie od iného fyzika), alebo Hubble o ktorom sa hovorí, že rozpínaniu vesmíru ktoré objavil, sám neveril :)

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
3 + 6 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB