ubuntu 7.10

Sekcia: Ostatné 06.09.2007 | 01:55
Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
mate tu niekto skusenosť s novím Ubuntu 7.10 (Gutsy Gibbon) Tribe 5 alebo vobec s ubuntu alfa ?....pítam sa preto lebo som ho chcel skusiť hodiť na jeden notebook :)
ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: ubuntu 7.10 06.09.2007 | 16:06
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      verziu 7.10 som jeden cas skusal (prehodenim repozitarov)
      ale dopadlo to zleodvtedy sa riadim ze vyvojove a testovacie verzie su pre vyvojarov a testovacov a nie pre beznych uzivatelov, odobne ja si pockam na oficialne vydanie gustyho

      celkove mam horsie skusenosti aj s alfa a RC verziami programov

      ale za skusku nic nedas, iba risk ze to bude treba preinstalovat
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: ubuntu 7.10 06.09.2007 | 16:14
        Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
        hmm...no zrejem to skusim nahodiť ..uvidím ...pítal som sa preto lebo nemam skusenosti s alfa verziamy :)
        ked nevieš, tak nefušuj
        • Re: ubuntu 7.10 06.09.2007 | 23:47
          handrigula   Návštevník
          a pamatas si este vybrane slova po "p" ?
          handrigula
          • Re: ubuntu 7.10 07.09.2007 | 00:33
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ja som si zas pametal ze meno sa vypisuje vpravo a tak ho netreba davat aj pod text...

            viem to, lebo na blogu som spoznal cloveka ktory ma nenavidi - a kludne sa podpisal aj 3x v jednej sprave...
          • Re: ubuntu 7.10 07.09.2007 | 01:35
            Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
            text posebe nekontrolujem ...a niesom slovenčiár :D
            ked nevieš, tak nefušuj
            • Re: ubuntu 7.10 07.09.2007 | 11:40
              still   Návštevník
              Tak to skus zacat robit. Nie, ze by mi nejak vadili tvoje, alebo kohokolvek, hrubky, ale aj uroven zvladnutia jazyka, najma toho materinskeho, dost napoveda o inteligencii cloveka.
              A ak ti nevadia chyby, ktore spravis v gramatike je dost pravdepodobne, ze ti nevadia ani chyby, ktore spravis v zivote ;-)

              PS: Brano, to je aj pre teba ;-) za tvoj podpis :-P
              • Re: ubuntu 7.10 07.09.2007 | 11:55
                Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
                Čo je teba dotoho ako ja píšem ?....aj keby som písal po čínsky tak je teba dotoho prd ;) keby gramatické chyby vadili adminom tak by ma upozornili (a myslím že nielen mna )....
                ked nevieš, tak nefušuj
          • Re: ubuntu 7.10 07.09.2007 | 11:28
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            a co je tu gramaticky kruzok ??
            nielen ze vobec neodpovies a nenapises cele meno co na tomto servri ma dost ludi ale este aj pi*u*es do ostatnych

            a aby som si nesral do huby s tym ze nenapisem nazor a pisal od veci tak prave som si stiahol testovaciu verziu debianu a skusil som ju , ako bezny uzivatel som nezbadal rozdiel od stabilnej (funkcny rozdiel) ale neskusal by som to ale ta stabilna sa mi nedala nainstalovat na notebook vzdy zamrzla pri zistovani pripojenia DHCP (na inych PC to nerobila)

            takze aj skusobna verzia moze byt dobra ale skor by som povedal ze nie

            dohovoril som
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • Re: ubuntu 7.10 07.09.2007 | 11:56
              Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
              čo za verziu to je ? :) ...(kodové označenie)
              ked nevieš, tak nefušuj