Mandriva + Firefox+TA3

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.09.2007 | 23:47
Avatar disoft Mandriva 2007CZ  Používateľ
Prosim o informaciu,ako sa da prehrat Live vysielanie napr. TA3 v Mozilla Firefoxe.Po spusteni prehravac prehra niekolko sekund, potom prehravanie zamrzne a dalej neprehrava. Rychlost intrnetu tu nehra ziadnu ulohu, lebo Konqueor live vysielanie prehrava uspesne.
Za radu dakujem
    • Re: Mandriva + Firefox+TA3 07.09.2007 | 00:11
      Martin   Návštevník
      Mám MDV 2007 Spring a TA3 Live prehrám v pohode a takmer plynule, a to mám max. 100 Kb/s, väčšinou len 25 Kb/s (agregácia 1:4, pripojenie cez mikrovlnný ethernet).
      Ale keď som mal staršiu - vlaňajšiu MDV 2007, tak som nemohol prehrať videoarchív Markízy, všetky ostatné videoarchívy mi išli bez problémov.
      Žeby Firefoxu chýbali nejaké pluginy? Alebo by to chcelo novšiu verziu? Skús spustiť Firefox cez konzolu a pozri sa tam do výpisov, možno na niečo prídeš.
      • Re: Mandriva + Firefox+TA3 07.09.2007 | 14:53
        disoft   Návštevník
        Mam praveze tu vlanajsiu distribuciu Mandrivy 2007 CZ,co som mohol a vedel, to som pluginy a kodeky doinstaloval, skusil som spojazdnit najnovsiu verziu Firefoxu, aj som skusil spustit prehravanie cez konzolu a bohuzial stale to prehra len 3-4 sekundy a potom koniec.Poklesne aj tok dat ,( kontrolujem cez KNetStats) ale len malicko o neakych 5-8 KB/s.Skusim si dat doniest z Brna najnovsiu verziu.Aj tak dik.
        • Re: Mandriva + Firefox+TA3 07.09.2007 | 15:20
          Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
          Skus zmenit prehravac v Upravit/moznosti/obsah/spravovat. VLC by mohol fungovat. V Gnome to v pohode prehrava Totem. Samozrejme treba mat vsetky tie pluginy nainstalovane.
          • Re: Mandriva + Firefox+TA3 07.09.2007 | 19:38
            disoft   Návštevník
            dostal som sa do Upravit/moznosti/obsah/spravovat no ak som to dobre pochopil, to okno ma nadpis AKCIE STAHOVANIA a vsetky polia su prazdne, da sa mi vysvetlit, co tam treba vyplnit prosim?
            • Re: Mandriva + Firefox+TA3 07.09.2007 | 19:45
              disoft   Návštevník
              je tam stlpec PRIPONA - prazdny , TYP SUBORU-prazdny,AKCIA-prazdny
              • Re: Mandriva + Firefox+TA3 07.09.2007 | 23:56
                Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
                Tak ja tam mam plny zoznam akcii, akym pluginom ktoreho programu sa rozne typy pripon otvaraju. V Ubuntu sa tie pluginy jednoducho nainstaluju sudo apt-get -y install.... Nejak podobne to snad ide aj v Mandrive.
    • Re: Mandriva + Firefox+TA3 08.09.2007 | 13:11
      Gabriel   Návštevník
      Ja prehravam vsetky videa cez plugin do Firefoxu mediaplayerconnectivity a v nom nam nastaveny na prehratie zvukov i videi prehravac VLC, predtym som mal mplayer bez gui, s gui to nejako nechcelo ist, ale vlc sa osvedcilo ovela viac.