TV JOJ Media Player

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.09.2007 | 12:11
Avatar jimmy68 Ubuntu Feisty  Používateľ
tv joj sprevadzkovala novy portal ma niekto nejaku radu ako rozchodit archiv alebo online vysielanie
    • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 13:05
      Martin   Návštevník
      Zasa sa prejavuje monopol M$.

      Asi treba zvoliť rovnaký prístup ako v prípade katastrálneho úradu a máp, začať JOJ-ku bombardovať emailmi požadujúcimi sprístupnenie archívu aj pre iné prehliadače a operačné systémy.

      Mne ten ich archív nechýba, ale ide o princíp.
      • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 13:12
        Avatar jimmy68 Ubuntu Feisty  Používateľ
        je to skoda lebo takto vznika dalsie obmedzenie
        • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 13:51
          Avatar marek594 Ubuntu 11.10  Používateľ
          ja som to spustil vo Windows XP Home edition a nejde to :-)
          • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 15:03
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            na margo playeru ... podla mojich informacii uzivatelia linuxu nebudu diskriminovani na strankach a sluzbach TV JOJ ;-) ale zatial to nie je uplne iste :) preto prosim, nebombardovat, myslelo sa aj na nich ;-)
            • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 16:29
              WlaSaTy   Návštevník
              vzhľadom na to že im to viac nefunguje ako funguje (bez rozdielu os), tak sa nejedná o diskrimináciu ale o fake.

              mimochodom, pozdravujem tvoj zdroj informácií.
              • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 16:41
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                doladuju ten player a malo sa do piatku rozhodnut, ako to bude s portovanim na linux ... ten zdroj je veeeeeeeeelmi doveryhodny :)
                • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 16:46
                  WlaSaTy   Návštevník
                  aha, dóverihodný zdroj prehlásil že to "asi" pójde aj pod linuxom. donesem mu mój nech sa pochlapí? slubujem že sa mu nebudem smiať, ani trošku.
                  • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 18:31
                    Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                    pise sa doveryhodny ... mily WlaSaTy ;-)

                    a ide o to, ze chcu spravit aj linux verziu ...
                    • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 18:47
                      WlaSaTy   Návštevník
                      Ahoj eMDi,
                      Ide o to že spravili verziu vo flashi. Navyše to vyžaduje closed source flash a ten nefunguje všade kde funguje Linux. Takže tvoje vyjadrenie bolo mierne povedané, nepresné. To že našli tlačítko spraviť samospustiteľný súbor z .swf je nepodstatné. Požičiam im môj stroj na testovanie?
                      • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 19:25
                        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                        ja som nikde nespomenul flash ... ;-) totizto .. .ak si si vsimol, oni maju az 3 verzie playeru ... ;-) jeden maju na videoblogy, druhy je na archiv na stranke a treti je desktopovy, ktory by nemal byt praveze pre linux vo flashi ;-)
                        • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 19:58
                          WlaSaTy   Návštevník
                          Ahoj eMDi,
                          mne je jedno či si spomínal flash a rovnako mi je jedno aký skin použijú a či ten player skomplikujú do swf alebo do exe. Ale nie je mi jedno keď dodávateľ nerozdeluje fázy návrhu, vývoja, testovania, implenentácie a prevádzky. To, čo je teraz na stránkach TV JOJ poškodzuje nielen jej meno ale aj jej užívateľov. Pozdravujem tvoj dôverihodný zdroj.
                          • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 21:34
                            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                            WlaSaTy ... co je to dnes s tebou? nejak ta nespoznavam ... co si si dal tiez rano sol do kavy namiesto cukru?
                            • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 22:05
                              WlaSaTy   Návštevník
                              eMDi, a potom keby som si niečo dal, pochopil by si o čom som vravel?
    • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 15:10
      Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
      eMDi ma pravdu treba im nechať čas ...ved to len teraz spustili :)
      ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: TV JOJ Media Player 23.09.2007 | 23:38
      Martin   Návštevník
      Česká televize ponúka na prehratie TV-archívu zadarmo na stiahnutie WMP, RealPlayer a prehrávač Helix. Ja som si to v pohode prehral, keď som klikol na štvorfarebnú ikonku WMP, v príslušnom okienku sa mi objavil výpis mplayer buffering atď., je to asi aj vecou použitého formátu.
      Kedysi som mal nainštalovaný aj Helix player, ale nikdy sa mi s ním nepodarilo nič prehrať, možno mi chýbali nejaké pluginy alebo kodeky.
      TV-archív STV prehrám tiež bez problémov.
    • Re: TV JOJ Media Player 29.09.2007 | 20:49
      Avatar Aas   Používateľ
      17.9. som im pisal, a predstavte si, hned mi odpovedali.

      Moj mail:
      Nova stranka sa mi paci, ale mrzi ma, ze si nemozem prezerat TV archiv ani sledovat TV JOJ Live, pretoze nepouzivam Windows.
      Mohli ste mysliet aj na takych, co pouzivaju Solaris, MacOSX, OS2, ReactOS, Unix, BSD, Linux, ...
      Na tychto vsetkych ste zabudli. (Alebo su vam lahostajni?)

      Odpoved:
      Pekný den,
      po spustení novej stránky doslo k harverovej poruche na webserveri. Na
      odstraneni chyby intenzivne pracujeme.
      Ďakujeme za trpezlivost, zatiaľ pekný den.

      Tak som im napisal:
      Dakujem za promptnu odpoved.
      Hoci podla tlacovej spravy z 18.9. o 15:00 by mala byt stranka plne funkcna, verim, ze coskoro naozaj bude, aby sa k obsahu Vasho noveho webu dostalo co najviac zaujemcov, bez ohladu na pouzitu softverovu platformu.
      Zelam, vela zdaru!

      A uz sa neozvali.
      Stale to nejde. To musia mat strasnu poruchu, ked im to trva tak dlho...
      • Re: TV JOJ Media Player 29.09.2007 | 21:06
        Avatar jaro openSuSE 10.2  Používateľ
        Ako tak pozeram, tak okrem velkeho poctu hlucnych a zbytocnych reklam aj odsunutie nas na vedlajsiu kolaj.
        Skusil som a este mi to ponuklo instalaciu novej verzie media playeru

        • Re: TV JOJ Media Player 29.09.2007 | 21:31
          Attila   Návštevník
          Prečo tam nedajú implementáciu vlc a majú pokoj :) ..to by šlo aj na lepšej kvalite , čo do obrazu a do zvuku a prehrávannia
          • Re: TV JOJ Media Player 30.09.2007 | 02:52
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            • Re: TV JOJ Media Player 30.09.2007 | 02:55
              WlaSaTy   Návštevník
              že to zatial nie je isté, to vidíme všetci.
              • Re: TV JOJ Media Player 05.10.2007 | 20:32
                Kiwi   Návštevník
                a co keby to urobili takto:
                http://www.spacetelescope.org/videos/index.html
                • Re: TV JOJ Media Player 07.10.2007 | 15:06
                  WlaSaTy   Návštevník
                  tak im pošli dopporučene cenovú ponuku, a možno to začne tvojou zásluhou aj fungovať.
    • Re: TV JOJ Media Player 27.10.2007 | 16:17
      KofolaMaster   Návštevník
      Ja len tolko, ze uz to je nejaky ten tyzden a na mojom kompe s WinXP to taktiez nefrci. Takze som sa trosku rypal a sniffoval a vysledok sa zda byt chybou playeru, ten si totiz requestuje normalny mp4 (podla GSpotu:)
      File Type: 3GPP Media (.3GP) [MP4 compat.]
      Mime Type: video/mp4
      Zaujimave je ze player si requestne nulovu dlzku a nasledne pipne uzivatelovi ze sa mu nepodarilo pripojit, co je cisty blud.. zrejme sa mu v hlavicke odpovede objavia veci ktore necakal a zasekne sa (napriklad proxynou pridane riadky)...

      Nejaky dobrovolny reverse engineer co by spravil free-joj-media-player?
    • Re: TV JOJ Media Player 29.10.2007 | 17:03
      Avatar mofo22 Ubuntu 14.4 LTS  Používateľ
      Ak ti staci len archiv, staci sa len pohrabat v kode stranky, a nieje problem stiahnut konktretnu relaciu do PC. S pripade potreby poviem blizie
      • Re: TV JOJ Media Player 30.01.2008 | 19:17
        Lubos   Návštevník
        Presne toto by ma zaujímalo.
    • Re: TV JOJ Media Player 20.01.2008 | 22:02
      frko   Návštevník
      momentalne sa uz da pozerat myslim vsetko - na archiv staci mat nainstalovany flash player (i ked aj to pre x86_64 moze byt problem), live sice stale vyzaduje ten skvely windowsovsky joj player, ale verzia pre mobil podobny problem nema: http://mobil.joj.sk/ (funguje samozrejme aj na PC, kvalita akceptovatelna)
      • Re: TV JOJ Media Player 20.01.2008 | 22:04
        frko   Návštevník
        este dodam, ze ten mobil.joj.sk stream ide napr. cez realplayer