reklamacia-problem

Sekcia: Ostatné 30.09.2007 | 20:44
Avatar lopoko1   Používateľ
mam taky problem moja mp3 sa stale kazy a stale ju musim dat reklamovat ! a uz sa mi pokazzila styri krat a keed som si vypital peniaze (po tretom raze) tak my povedaly ze mi nemozu dat ze je to stale ta ista chyba! tak co mam s tym robit?
    • Re: reklamacia-problem 30.09.2007 | 20:59
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Čože? Veď o to ide. Keď je to 3x tá istá chyba a nevedia ju opraviť, máš právo žiadať peniaze späť. Čo je to za firmu, nech im urobíme vieme, kde nenakupovať? ;)
      Prečítaj si toto: http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: reklamacia-problem 30.09.2007 | 21:02
        Avatar lopoko1   Používateľ
        ale mne sa staly 4rôzne chyby!!! (vsetko mozne sa pojebalo) tak teraz neviem ako teraz postupovat ci mi ju budu stale reklamovat do nekonecna alebo co
        • Re: reklamacia-problem 30.09.2007 | 21:40
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Ale písal si, že ti povedali, že je to tá istá chyba. Ak sú to rôzne chyby, majú pravdu.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: reklamacia-problem 30.09.2007 | 22:14
            qw11   Návštevník
            A nemal by mat po tolkych opravach narok na vymenu za ten isty model?
            • Re: reklamacia-problem 30.09.2007 | 22:30
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              Do tohto sa nevyznam ale podla mna nie.. Keby slo viac krat o konkretnu chybu tak by to bolo mozne, ale zatial moze byt len nahoda ze sa mu rozne veci kazia.. :D
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
              • Re: reklamacia-problem 30.09.2007 | 22:39
                ---   Návštevník
                keby boli co len trochu seriozny tak si priznaju chybu a vratia peniaze ,ved aj pre nich su to naklady. Este tak vediet o aky obchod ide.
    • Re: reklamacia-problem 01.10.2007 | 11:01
      Avatar chatpall   Používateľ
      normalne nam napis o aky obchod ide kde nemame stricit nos... ale typnem si - agem :)
      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • Re: reklamacia-problem 04.10.2007 | 13:26
        Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
        Agem je celkom solídny neto že nepredávajú veci priamo spotrebitelovy ale dalším podnikatelom (predajcom) .
        ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: reklamacia-problem 01.10.2007 | 12:50
      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
      Divným spôsobom som túto školu študoval.ň

      Máš nárok na výmenu alebo vrátenie plnej ceny tovaru, pokial je tovar ktorý si kúpil kazivý v rámci záručnej lehoty.
      Nemusí ísť pritom o jednu a tú istú chybu, i keď predpokladám že sa ti kazí jack a vstup do mp3-ky, ale to je fuk a na tom nezáleží.

      V prípade že im tento príjemný výklad nič nepovie odporúčam obrátiť sa na "Soijku".

      Poprípade ešte predtým zobrať ocina na prechádzku do obchodu...
      Close the Windows Open The Source