dvd

Sekcia: Ostatné 01.10.2007 | 22:07
radzimko   Návštevník
http://www.discoshop.at/product_info.php?cPath=212&products_id=2434?osCsid=1f39937ffca0b2073efe3d7acde8584c ludkovia nechcete kupit toto dvd za 1500sk? je cisto nove len nemam krabicu a zaruku bolo kupoovane v rakusku asi pred mesiacom
    • Re: dvd 01.10.2007 | 22:14
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      radzimko... prosim ta adresuj taketo prispevky niekde inde. uz minimalne jeden tvoj prispevok bol zruseny.

      po internete je vela for ohladom cohokolvek. toto sa venuje linuxu. pohladaj nejake ktore sa specializuje na predaj takychto veciciek, alebo to chod predavat na pokec do zoznamky. Tu to nepatri!

      dufam ze sa chapeme...
      • Re: dvd 02.10.2007 | 10:42
        Radzimko   Návštevník
        Stanko urcite sa mylis!!! nic take som sem nikdy nedaval!! si az moc pohotovy.....
        • Re: dvd 02.10.2007 | 11:04
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          urcite sa mylim? hmmmmm...
          takze co tu robis? skus to opisat vlastnymi slovami...
          • Re: dvd 02.10.2007 | 13:12
            Radzimko   Návštevník
            napisal si aby som taketo prispevky adresoval niekde inde a ze minimalne jeden moj prispevok bol zruseny! Stanko chod do faka:-) a a s tym tvojim canabisovym linuxikom sa mozes strcit a nevtieraj sa kazdemu ked neico potrebujes!!
            • Re: dvd 02.10.2007 | 13:36
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              myslim ze tvoje hlupe prispevky nemusim komentovat. cus...
              • Re: dvd 02.10.2007 | 13:58
                WlaSaTy   Návštevník
                Stano,
                nič v zlom ale nie každý chce prehrávať DVD na kompe ktorý žerie v klude 300 Watov keď TV zožerie 100 Watov a prehrávač cca 20W, najme keď prehrávač netreba odhlučnovať, je idioten zicher a vie ho obsluhovať takmer každý (aj o štvrtej ráno po opici).

                Ale tá cena? To je jediný dôvod prečo s tebou čiastočne súhlasím. Nie že čo, ale za koľko je dôvod zbytočnosti toho inzerátu na tomto portáli.
                • Re: dvd 02.10.2007 | 14:12
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  jasne v pohode, dvd prehravac je dobra vec, ale neviem ako suvisi s linuxom. patri to skor do nejakeho bazaru. a ak si myslis, ze by sa na linuxos mala urobit nova kategoria "bazar", tak si to rozhodne nemyslis sam :)
                  • Re: dvd 02.10.2007 | 15:15
                    WlaSaTy   Návštevník
                    a možno by tá sekcia pritiahla viacej používateľov i keď by musela byť pochopiteľne moderovaná.
                    • Re: dvd 02.10.2007 | 15:25
                      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                      podla mna by bola tiez vyhoda v tom, ze by sa dala lahko poskladat pocitacova zostava zo starsich nepouzivanych komponentov - s predinstalovanym akymkolvek OS :)
                      • Re: dvd 02.10.2007 | 16:47
                        WlaSaTy   Návštevník
                        áno, doma mám po skriniach poftákov starého hardware ktorý sa mi ani neoplatí vyťahovať. na bežný inzerát by som z toho mal viac výdavkov ako by som z toho získal penazí takže by sa mi ani náklady nepokryli. tu by som to mohol vymeniť aspoň za kofolu alebo pivo k všeobecnej spokojnosti. holt, riziko nízkonákladového portálu ktorý sa vyvíja popri práci/škole.
    • Re: dvd 01.10.2007 | 22:53
      WlaSaTy   Návštevník
      ahoj radzimko,
      aj tebe tu chýba bazár?

      ale nič to, také dvd bu som teda nekupoval za liter a pol, to by som si radšej zobral of asda (pobočka wallmart-u) to ich prenosné dvdčko v cene cca dvoch englických pív čo pred vyše pol rokom inzerovali ako vlastný produkt. no čo, ajtak mám niečo iné a to len preto že to vie prehrávať z usb. optika pri výrobkoch z bambusu stojí za milú jarmilu.

      PS.: ozaj ste za taký palyer dali sto dvadsať euro, teda vyše štyri litre? tomu neverím.
      • Re: dvd 02.10.2007 | 10:40
        Radzimko   Návštevník
        rad odpoviem: to dvd som nekupoval ja a urcite by som za neho nevysolil take nehorazne peniaze:-) ja pouzivam inu znacku tu je moje
        http://www.pixmania.sk/sk/sk/548093/art/marantz/prehravae-dvd-dv-3001e.html
        • Re: dvd 02.10.2007 | 13:47
          WlaSaTy   Návštevník
          Vieš Radzimko,
          nechcem Ti do toho kecať ale nový neznačkový prehrávač ktorý nemá ani USB vstup a ani nevie nahrávať na interny HDD alebo DVD (RAM) má nižšiu cenu aj so zárukou ako to čo za to chceš Ty. Tak neviem či sa oplatí s tým zaťažovať, skôr sa opýtaj či ho nemáte komu v rodine venovať na vianoce, aspoň si s tým odbúrate starosti a utužíte rosinný kruh. Možno zas dostanete na oplátku niečo v obdobnej cene, niečo čo pomôže ale doteraz to nepoužívate.

          PS.: alebo použi nejaký normálny inzertný bulvár ako avízo a podobne.
          • Re: dvd 03.10.2007 | 00:33
            Radzimko   Návštevník
            no konecne rozumny nazor:-) vies, pisal som to sem len z jedneho dovodu- chodim sem kazdy den a tak ma to napadlo...tak sorry:-(