WINE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.10.2007 | 21:15
Muff   Návštevník
Cavte mam problem chcel by som rozbehat windowsacy program na obchodovanie na burze da sa stiahnut na www.xtb.cz a vola sa X-Trade no ale podme k veci ... nainstalovat cez vine isiel v pohodicke instalacia prebehla v pohode naskocila mi ikona na ploche je to aj v aplikaciach ... proste vsetko ... ale akonahle ho chcem pustit tak kliknem na tu ikonu je vidiet ze sa rozblika ikona disku a naskocia hodiny ale asi po piatich sekundach zmiznu a nic nenabehne ... viete mi nejako poradit ???


PLS potreboval by som to ... obchodujem na burze


Diky Muff
    • Re: WINE 03.10.2007 | 21:55
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      moje riesenie sa netyka wine ale mohlo by pomoct
      predpokladam ze to asi nie je graficky ani vykonovo narocny program takze ak mas aspon trosku novsi komp mozno by pomohla virtualizacia WINDOWSU pomocou VMWARE,VIRTUALBOXU....

      a este mozes skusit pustit ten program cez konzolu a uvidis ci ti nevypise nejaku chybu
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: WINE 03.10.2007 | 22:02
        Avatar m4rtin.m   Používateľ
        presne tak, skus najprv spustit v prikazovom riadku.

        odporucam naprv prejst do priecinku, kde je program nainstalovany, teda:
        cd "~/.wine/drive_c/Program Files/priecinok/kde/je/program"
        a nasledne spustit:
        wine meno_programu.exe
        Malo by ti vybehnut vela vypisov...... mohol by si ich nam poslat ale hlavne tie posledne ked ti to padne


        A ako uz Branislav spomenul, virtualizacia je tiez niekedy riesenie... proste nahodis virtualbox, cracknuty windows a ides :)
        • Re: WINE 03.10.2007 | 22:24
          Muff   Návštevník
          jj skusim a uvidim ...