KDE v Ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.10.2007 | 02:57
shade   Návštevník
Zdravim, je mozne pridat do ubuntu KDE? Ako si potom budem prepinat prostredia? Ktore zostane ako defaultne? Nerozhodi to nastavenia atd?
    • Re: KDE v Ubuntu 28.10.2007 | 02:09
      Kiwi   Návštevník
      Mozes si pridat ake chces.
      Vyberies si to pri prihlaseni, v menu Moznoti,
      alebo stlacis F10 a potom vyberies,
      len pre tuto session, ale ako default.
      • Re: KDE v Ubuntu 28.10.2007 | 09:40
        jaaa   Návštevník
        kubuntu-desktop
    • Re: KDE v Ubuntu 28.10.2007 | 10:01
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      najjednoduchsie je nainstalovat kubuntu ked chces ubuntu + kde.

      mozes urobit:
      1) cistu instalaciu z CD Kubuntu
      2) pridat si KDE ako dalsie rozhranie (takze otvorit synaptic a nahadzovat KDE subory)
      3) pridat si k Ubuntu aj Kubuntu, takze staci nainstalovat metabalik kubuntu-desktop
      • Re: KDE v Ubuntu 28.10.2007 | 15:00
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Nechapem co mate s tym *****-desktop, uz ma to sere... Ja som si nainstaloval kubuntu, a chcel som xfce, tak som si nahodil xfce4, ctrl + alt + backspace, v kdm prepol z kde na xfce a prihlasil sa.. tym nainstalovanim *****-desktop nainstlaujem vsetky programy pre danu verziu ato ja nechcem, zabera to zbytocne vela miesta a programov ktore maju taky isty vyznam tam mbudem mat na kazdu pracu snad 30 .. nepotrebne, staci nainstalovat suvoro len prostredie a keby nieco tak doinstalovat program djaky.. nic ine na tom neni
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: KDE v Ubuntu 28.10.2007 | 16:53
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          nemusis na mna utocit... a nedal som len tak nahodou daco-desktop nizsie ako pridanie balikov osobitne...
    • Re: KDE v Ubuntu 08.11.2007 | 02:46
      shade   Návštevník
      Dakujem za rady. Nainstaloval som si balik kubuntu-desktop ale zmenil sa mi aj bootsplash na kubuntu. Viete poradit ako ho zmenit naspat na ubuntu?