Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.10.2007 | 10:14
Avatar srigi   Používateľ
No vsak kuknite, nie su to ziadne omalovanky, nie je to prebujele, je to pekne, decentne a ucelne.
video-stream
Len PLS neflamujte o operacnych systemoch, ale diskutujte o tom, ci sa vam to paci tak ako mne.
    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 10:33
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      co z toho, ze je to pekne, ked si to nie kazdy moze dovolit?

      na mojom PC to nenainstalujem, mac si kupovat neplanujem...
    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 13:00
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Vytazovi gratulujem :)
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 13:14
        Avatar srigi   Používateľ
        fooking hell, sorry.
    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 13:08
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      pekne, decentne a ucelne? no, tak by som to neopisal...

      inac je tam par peknych vymyslov, dalej je tam vata a uplne oj*by, zopar uplnych blbosti a ako to u reklamnych kecov byva -- milion zamlcanych detailov/technickych nejasnosti
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 15:46
        WlaSaTy   Návštevník
        Ahoj uid0,
        už si ten masox konečne vyskúšal? Priznám sa že ja som Leoparda ešte neskúsil a tak ho nekomentujem.
        • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 15:52
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          esteze mi neradis si ho najskor naprogramovat aby som ho mohol komentovat... to je mi logika
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 15:59
            WlaSaTy   Návštevník
            neviem, ale vyjadrovať sa k niečomu čo sme videli len z lietadla je tiež nelogické a od človeka s logickým úsudkom by som to neočakával. to že to robia ostatné malé deti nie je argument.

            no ale máme demográciu takže si môžeme tvrdiť hoci aj to čo dal neznámy anonym z CIA na wikipédiu aby sa to stalo pravdou.
            • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:42
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              bla bla bla. a apple spaces je viac nez obycajne prepinanie ploch. lol

              inac mozes si porobit poriadok v pojmoch, zjavne ti nedochadza co znamena demokracia. ale to uz je aj na teba prilis off topic, s tebou to ma cim dalej tym menej zmyslu...

              kthxbye
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:53
                WlaSaTy   Návštevník
                Poriadky v pojmoch si robím pri každých voľbách a nielen na Slovensku. Inak väčšina ľudí ktorých poznám má vyhranený názor len preto že nemali silu získať ho svojpomocne a tak ho prebrali.

                PS.: Pôvodný význam demos kritos sa nedostal do politiky ani v starom Ríme.
    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 13:52
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      No takže začal som pozerať to videiko ... Takže skúsim priebežne písať čo si o tom myslím:
      priehľadný panel s odrazom a neviem čím : nepotrebujem, nehcem
      divné priehľadné nezoradené menu : nechcem nepotrebujem
      zoraďovanie folderov + zobrazenie rôznym spôsobom : mám
      tiene, stmavenie okien : nepotrebujem, nechcem
      prehliadanie dokumentov s opengl : nepotrebujem ani nechcem
      control center : strašné
      vyhľadávanie : mám rád KDE-čkovské, kto používa vie čo myslím
      time machine : nepotrebujem
      plochy : fayn vec, ale načo mac keď to mám aj v linuxe
      mailový klient : niektoré veci tam boli fayn
      ichat : celkom fayn

      Celkovo nemám dôvod používať mac.

    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 15:03
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      mozno by PleSAtY mohol napisat recenziu "ako som instaloval leoparda na G3" ci co to ma
      • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 15:50
        WlaSaTy   Návštevník
        Ak mi dokážeš že to má význam, tak si toho leoparda kúpim a nahodím na G3 ktorú mám tiež i keď doma primárne fičím na G4. Ako prvé mi prečítaj support mattrix, časť podporované procesory a minimálna RAM aby sme vedeli či si gramotný.
        • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 16:52
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          dost bolo hadok o jabkach... ved mame ubuntu :) a greenie :P
          • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 16:56
            WlaSaTy   Návštevník
            tak mi ten greenie nainštaluj, ja som ho nedokázal nahodiť v dual boote s tigrom.
            • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:04
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              s tigrom? mas doma mac?
              • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:07
                Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
                Keď fičí na G4ke, tak zrejme áno :)
                • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:09
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  a to som mal odkial vediet?
                  • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:13
                    Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
                    Trochu vyššie to spomínal...
              • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:10
                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                Ja mám doma pittbula :-)
            • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:08
              --   Návštevník
              to bude asi tym ze greenie je urceny pre zaciatocnikov a nie pre pokrocilych pouzivatelov :-D
              • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 17:11
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                pre vsetky vekove a inteligencne skupiny :P
                • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 19:36
                  WlaSaTy   Návštevník
                  no, tak mi to dokáž.
                  • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 19:38
                    Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                    zo smajlom... nie je mozne urobit system pre kazdeho, a to je celkom logicke
                    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 20:04
                      skywaker   Návštevník
                      ja len tak sa opytam... pocul som ze MacOs X sa da nahodit aj na obzcajny kompik s Intelackym procakom len treba vela ramky a podporu SSE3 instrukcii.. takze ak niekto vyskusa nech sem napise... moze aj pod nickom aby ho nikto neudal vsak to uz nie je legalne ze? inac pocul som ze mac vyzera dobre ale nic tam nefunguje...teda chcem povedat malo aplikacii.. ja som skusal textovy opendarwin a podarilo sa mi ho nainstalovat aj spustit.. inac som skusal safari pod windowsom a je to kvalita
                      • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 20:14
                        Avatar uid0 Debian  Používateľ
                        ako nic? darwinports, ale naco potom mac, ze...
                        Debian. apt-get into it…
                      • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 20:38
                        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                        Mam intel s SSE3, pri bootovani to zamrzlo. Pri diagnostickom spustení vypísalo neaké blbosti a zhodilo jadro.
                    • Re: Vytazom EYE-CANDY a USER-FRIENDLY sa stava... OS X 10.5 Leopard 28.10.2007 | 20:51
                      WlaSaTy   Návštevník
                      keď berieme do úvahy že *buntu z roku 2007 podporuje platformy x86 a sparc, tak dokáž že greenie je aj pre užívateľov daných platforiem (najme sparc). A nepredpokladám že by si robil backport tých tapiet a ikoniek na *buntu z roku 2006 ktorý podporoval aj PPC (Apple), takže už toto vylučuje tvoje slová.

                      PS.: ak sa mýlim, tak ma oprav.