Counter-Strike

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.10.2007 | 14:41
Lokofoko   Návštevník
Dobry... uspesne som rozbehal counter strike pod wineom (distribucia Elive Gem 1.0, Enlightenment 17). Problem vsak je, ze ked sa pripojim na nejaky server tak hra zamrzne presne ked vojdem na mapu... dovod je prosty...nabehne okno Wine Gecko Installer. Bohuzial toto okno sa nezobrazi sni po Alt-Tab ani nijak inak. Neviete mi niekto poradit ako to Wine Gecko nainstalovat alebo co s tym mam robit? Na nete som nasiel nejake odkazy na Nemecke stranky ale to pre mna dojč-debila neni velka pomoc... dikes
    • Re: Counter-Strike 30.10.2007 | 17:55
      Avatar m4rtin.m   Používateľ
      tento prikaz spusti instalaciu gecka:
      wine iexplore.exe http://www.winehq.org
      • Re: Counter-Strike 30.10.2007 | 20:00
        voxar   Návštevník
        ta www.getdeb.net mas program wine doors... a ten to nalozi... skus
        • Re: Counter-Strike 31.10.2007 | 11:06
          Lambada   Návštevník
          Nooo tak v prvom rade vdaka za rady a pre tych, ktory by to tu hladali tak som pouzil ten iexplorer trik a fici to uz ;)
          • Re: Counter-Strike 31.10.2007 | 14:35
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            stastny to clovek, ja som nainstaloval gecko, ale stale mi sekne kde to robilo aj tebe :(
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: Counter-Strike 31.10.2007 | 15:17
              subidubidampadapatururu   Návštevník
              skus ked ti to sekne dat Alt-Tab ci sa ti neotvorilo nejake nove okno kde treba daco urobit ;)
              • Re: Counter-Strike 31.10.2007 | 15:27
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                neotvara nic
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: Counter-Strike 31.10.2007 | 16:00
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  inac samotny hl ide fajn
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                  • Re: Counter-Strike 31.10.2007 | 21:20
                    Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                    zaujimave, niekedy to sekne pri kliknuti na OK, niekedy pri vybere teamu a niekedy az pri hracovi... dalej som sa zatial nedostal :(
                    Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte