Balicky & Slackware

Sekcia: Konfigurácia 30.10.2007 | 20:46
Pjotrik   Návštevník
Ahoj, planujem prejst na slackware a teraz ho skusam na starom disku. A chcem sa opytat, ze som stahol slapt-get, ale strasne pomaly mi cez neho taha balicky. Ale ked dam nieco cez wget stahovat, tak to ide naplno, cize to nebude pre ipv6. Da sa nieco urobit, aby mi to stahovalo naplno, lebo rychlostou mozno 15kB/s sa mi stahovat velmi nechce. Dik
Pjotrik
    • Re: Balicky & Slackware 30.10.2007 | 20:54
      Pjotrik   Návštevník
      Tipujem, ze treba nejake repozitare pridat. Len cez konzolu sa mi teraz tazko hlada :)
      Pjotrik
    • Re: Balicky & Slackware 30.10.2007 | 20:56
      Pjotrik   Návštevník
      Tipujem, ze treba pridat repozitare. Len teraz cez konzolu sa mi tazko hlada:)
      Pjotrik
    • Re: Balicky & Slackware 30.10.2007 | 22:32
      qwertz   Návštevník
      zkuste repozitare ze http://www.slacky.eu/ / a co stary swaret?
    • Re: Balicky & Slackware 30.10.2007 | 23:56
      Avatar srigi   Používateľ
      No moja krystalova gula vesti, ze balicky tahas z linuxpackages.org, takze si rychlo pridaj repo z adresy slacky.it
      Taliansko je predsa o par mil blizsie.


      Ale mozno sa gula dnes mylila!
      • Re: Balicky & Slackware 31.10.2007 | 12:04
        Avatar Peto Arch Linux  Používateľ
        Diky vam dvom. Na slapt-get ked som dal tie repozitare a zakomentoval ten prvy, ale mi xfce nenaslo. V swarete trva strasne dlho daco nainstalovat. Najprv stiahlo xfce, potom hladalo zavislosti, stiahlo jednu kniznicu, hladalo zase zavislosti, stiahlo druhu kniznicu, hladalo zavislosti... Keby sa nejak to dalo vyriesit, aby sa vsetko stiahlo naraz.