Amarok, Xine - nejde MP3

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.10.2007 | 11:44
AGOp   Návštevník
Ahojte. Mam Ubuntu GG, nainstaloval som si amarok, pouzivam Xine engine a ked sa pokusim spustit MP3, vypise mi, ze MP3 zatial nedokaze prehrat, ci chcem nainstalovat kodeky. Dam ze hej, vypise ze je vsetko ok, po restarte Amaroku uz mozem prehravat MP3...a hla, stale nemozem, vypise mi to iste :)

Vedeli by ste poradit? Dakujem
    • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 11:58
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Doinstaluj kodeky cez apt-get install
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 12:05
        agop   Návštevník
        a ake? (trpezlivost prosim, som zaciatocnik) Dik
        • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 12:24
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          samozrejme, kazdy raz zacinal.. Mam pocit ze sa jedna o tieto: sudo apt-get install libdvdcss2 totem-xine w32codecs
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 12:42
            Avatar driller Ubuntu, OpenSuSE  Používateľ
            toto sa mi nejako nezda - to je nejaka fíčr ubuntu? v debovi som takyto problem este nemal...
            • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 13:03
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              Kazde ubuntu po novej instalacii - zial, neobsahuje kodeky pre prehravanie mp3. Pokial sa nemylim, moja OpenSuSe 10.1 ho neobsahovala taktiez, musel som ho pomocou Yastu alebo rpm balicku ( popravde sa uz nepamatam ) doinstalovat.
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 12:37
          Avatar srigi   Používateľ
          xine-extra
          • Re: Amarok, Xine - nejde MP3 31.10.2007 | 13:54
            agop   Návštevník
            diiiiiik moc