instalacia greenie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.11.2007 | 16:56
myky   Návštevník
caute stiahol som si novy greenie linux len neviem ako spustiti instalaciu diki moc za odpovede
    • Re: instalacia greenie 16.11.2007 | 18:57
      Avatar m4rtin.m   Používateľ
      1.) uz to mas napalene?
      2.) vlozil si do mechaniky a resetol komp?
      • Re: instalacia greenie 16.11.2007 | 18:58
        myky   Návštevník
        hej ja som sa dostal do boot screenu...ja pouzivam ubuntu ale neviem najst install v greenie
        • Re: instalacia greenie 16.11.2007 | 19:07
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          greenie galadriel?

          ak ano, tak toto sa pusta do textoveho. takze ked sa spusti, zadaj: startx
          vsetko dalsie potrebne najdes v kratkej jednostranovej dokumentacii, ktoru si si mohol vytlacit. najdes ju tiez tu: xpdf /usr/greenie/sk-dokumentacia.pdf
          inak upozornujem ze galadriel nie je urcene pre zaciatocnikov, je to pre ludi, ktory su schopny poskladat si system cez apt-get od zakladov
          • Re: instalacia greenie 16.11.2007 | 19:14
            myky   Návštevník
            tak ja mam ja mam ubuntu uz vyse 2 rokov ale nepaci sa mi a pozeral som na openbox a cekom sa mi pozdava a cez apt-get sa nebojim nahadzovat veci...pokial nemusim kompilovat tak je vsetko ok :)
          • Re: instalacia greenie 16.11.2007 | 19:30
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            >xpdf /usr/greenie/sk-dokumentacia.pdf

            este dobre ze dodrzujes fhs
            • Re: instalacia greenie 16.11.2007 | 20:23
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              no... vsetky veci suvisiace s greenie sa snazim davat na jedno miesto. zvolil som /usr/greenie. Kde by sa to viac hodilo?
              • Re: instalacia greenie 17.11.2007 | 22:43
                Avatar marian34 mandriva   Používateľ
                greenie?...tebe drbe?to si tam môžeš dať rovno DOS....
                • Re: instalacia greenie 18.11.2007 | 09:53
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  Mily Marian,

                  mozem otazku? Ked ta Wlasaty na inteligencnej urovni vysoko prevysuje, preco sa snazis zhodit robotu niekoho ineho? Viem ake to je prehrat slovnu bitku, sam som ich prehral vela, ale nemyslim ze je to dovod rypat do niecoho ineho...
              • Re: instalacia greenie 18.11.2007 | 00:00
                open source   Návštevník
                prestudoval si si vobec niekedy fhs? neviem co vsetko davas do /usr/greenie ale bolo by dobre keby si sa oboznamil napr. s tym co sa dava do /opt, /usr/share/doc, pripadne do /usr/share...