Rozlisenie+f

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.11.2007 | 23:08
Michal   Návštevník
dobry vecer, chcel by som vediet ci sa da v Ubuntu Feisty fawn, zmenit rozlisenie na vacsie ako mam v ponuke a este frekvencia tiez...teraz mam 1024*768 na 61hz, a to dost zle....vopred dakujem...
    • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:17
      Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
      začni používať vyhladávače ! ..btw. iba načrtnem že ide o xorg.conf
      ked nevieš, tak nefušuj
      • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:19
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Ako by sa ti páčilo keby tebe všetci tak arogantne odpovedali? Takto len ľudí z tohto fóra odstrašíš.
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:25
          Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
          to že sa niekomu neche napísať pár slov do prehliadača považujem za sprostosť... ja ti nebránim odpovedať...ked sa ti chce tak to vysvetluj aj Xtý krát
          ked nevieš, tak nefušuj
          • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:28
            Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
            Ja netvrdím, že keď sa niekomu nechce hľadať, tak mu to treba krásne napísať. Ale zas ho netreba brutálne sprdnúť. Stačí mu slušne povedať nech použije google.
            Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:40
        Michal   Návštevník
        jj..... google...len z velkeho mnostva sa tazko vybera, ked nevies po ang.....ale inac dik...
        • Re: Rozlisenie+f 25.11.2007 | 11:12
          Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
          ja som nikde nenapísal o google... kludne si mohom použiť vyhladávač tu na linuxos-e ..(je v pravo hore) a určite by si niečo našiel ;)
          ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:18
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Máš nainštalované ovládače grafiky? Ak hej, tak treba do xorg.conf dopísať frekvencie monitora. Je to v sekcii monitor: Section "Monitor"
      Identifier "Generic Monitor"
      Option "DPMS"
      HorizSync 28-51
      VertRefresh 43-60
      EndSection
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Rozlisenie+f 24.11.2007 | 23:42
        Michal   Návštevník
        VGA, ci som nainstaloval, tak ti napisem zee neviem...lebo fakt, v linuxe niesom doma....