wine

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.12.2007 | 19:35
Dano   Návštevník
Caute mam taky problem z wine. Ked pustim nejaku aplikaciu neda sa minimalizovat a ked nahodou zobrazim celu plochu zmyzne mi a uz to viac nenajdem pocujem iba zvuk. tiez mi zmyzne aj niekedy ked sa prepnem na druhu plochu a ked sa vratim naspät nieje tam a v spodnej liste ju nenajdem. a este k tomu sa mi to stava s mozilou ale iba ak ide wine.

Vdaka za pomoc
    • Re: wine 25.12.2007 | 20:17
      dano   Návštevník
      Este taka vec pouyivam linux mint , gnome, a wine 0.9.46
    • Re: wine 26.12.2007 | 01:03
      Dano   Návštevník
      No takze problem sa mi rozsiril a uz vobec nic sa mi na liste nezobrazuje co mam otvorene, jedina moznost ako to obnovit je alt+TAB. ako to mamnaspat obnovit? vdaka za kazdu radu...
      • Re: wine 26.12.2007 | 12:50
        Avatar Tommy Angelo   Používateľ
        a normalne, ked otvoris nejaky program a zminimalizujes ho, tak ti skoci dole do listy a vidis ho tam? [smerujem tam, ze ak ho tam nauvidis, tak tam asi nemas panel na dokovanie aplikacii]
        • Re: wine 26.12.2007 | 22:25
          Dano   Návštevník
          Nie ja ho ho na liste nemam ani ked ho otvorim... najprv mi to robilo len pod aplikacie cez wine ale teraz uz na vsetko a s nastaveniami som sa nehral... iba s nastaveniami wine
          • Re: wine 28.12.2007 | 00:27
            WlaSaTy   Návštevník
            grafika sa neprehrieva a ovládače sú ok?

            ak je to ati a k nej 3d desktop, tak :(
    • Re: wine 27.12.2007 | 05:27
      proof   Návštevník
      da sa to tam niekde nastavit, pohladaj vo winecfg
      • Re: wine 28.12.2007 | 00:23
        meno   Návštevník
        to som prehladal cele ale teraz mam vacsi problem uz sa mi nezobrazuje vobec nic co mam otvorene na spodnej teda hornej liste a neviem co s tym