Editovanie .PSD suborov v GIMPe

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.05.2005 | 21:31
yshadow   Návštevník
Zdravim vsetkych da sa nejako editovat subory z photoshopu v GIMPe ? mam obrazok kde je text a ten text by som chcel zmeni. Dakujem.
    • Re: Editovanie .PSD suborov v GIMPe 26.05.2005 | 19:15
      Toudy   Návštevník
      Da sa..
      • Re: Re: Editovanie .PSD suborov v GIMPe 27.05.2005 | 11:06
        Yshadow   Návštevník
        skusal som nejako neslo zmenit text. Vies poradit cosi ? Dik.
        • Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v GIMPe 27.05.2005 | 19:00
          Toudy   Návštevník
          Poradim.. Ak by si mi vedel ten subor nejako poskytnut tak by som skusil, ze preco to nejde.. A vlastne _CO_ konkretne ti nejde zmenit.. Co za text?
          • Re: Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v GIMPe 29.05.2005 | 17:44
            yshadow   Návštevník
            no je to jednoduche. v jednom layeri mam obrazok a v druhom text no a ten tex nejde editovat.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v GIMP 29.05.2005 | 19:45
              dusan   Návštevník
              A pracuješ v Gimpe so súborom vo formáte PSD alebo v gimpovskom XCF? Lebo ak v PSD, tak to zrejme nepôjde, GIMP pracuje s vrstvami len vo svojom natívnom formáte XCF.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v 29.05.2005 | 21:02
                yshadow   Návštevník
                Ano bohuzial s PSD. Tak som to aj pisal v titulku tejto otazky .... editovanie .PSD suborov v gimpe. Pokial by slo nejako konvertovat .psd na .xcf stacilo by to. Dakujem ze si sa ozval. =)
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v 29.05.2005 | 21:29
                Toudy   Návštevník
                Hlupost.. Ja mam zopar .psd-cok a s vrstvami nie je problem..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v GIMP 29.05.2005 | 21:02
              dusan   Návštevník
              Ono je dosť ťažké predstaviť si, čo vlastne robíš, ale ak ti nejde editovať text v novej vrstve, tak zmaž celú vrstvu, daj tam novú a do nej vlož text aký chceš.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Editovanie .PSD suborov v 29.05.2005 | 21:31
                Toudy   Návštevník
                Asi najlepsie riesenie.. ;o)