Mplayer>GTK ale ved ho tam inštalujem!!! a nič....

Sekcia: Ostatné 28.05.2005 | 20:31
dobinko   Návštevník
Zdravím všetkých. Mám problém myslím že ohladom GTK že není a treba doinštalovať to tu mopžno bolo. I devel balíček. Teda poporiadku. Skúšal som inštalovať mplayer s podporou GUI, pri configure vypisalo že treba pre GUI doinštalovať GTK a devel balíčky k nemu. Fajn pustil som Yast (mam SuSE9.0) doinštaloval GTK + Gtk-devel. pre istotu som reštartoval comp. skúšam inštalovať a vyhodí mi to isté. GTK, a GTK-devel. fajn. pozrem yast, vidím, ved GTK aj s devel sú tam. skúšam whereis pre istotu som dal pár príkladov či to funguje. whereis x11, whereis lilo, všetko whereis našiel. ako perličku skúšam whereis gtk a nič!!! Poradte mi prosím čo mam urobiť, doinštalovať alebo čo, ked som to predsa inštaloval asi sto krát toto gtk a stále to vypisuje túto chybu o gtk. Dakujem. SUSE9.0 mplayer podpora GUI. ps: fonty kodeky i skiny ako aj default mam kde maju byt. a ešte dodám že ako bez podpori gui mi mplayer ide.
    • Re: Mplayer>GTK ale ved ho tam inštalujem!!! a nič 27.05.2005 | 16:46
      dobinko   Návštevník
      Ešte dodám že kedysi som mplayer s GUi na SUSE mal, skompiloval som si ho vtedy bez problémov. Možno som zabudol na nejaký blaíček no faknt neviem, píše len o GTK.
      • Re: Re: Mplayer>GTK ale ved ho tam inštalujem!!! a 27.05.2005 | 20:14
        samko   Návštevník
        Zaujimave...I ja som mal a mam tento problem....
    • Re: Mplayer>GTK ale ved ho tam inštalujem!!! a nič 28.05.2005 | 20:31
      peter golis   Návštevník
      a akej verzie mu chybaju dane lniznice respektive to je az taky velky problem sem dat vystup z ./configure?