Debian Bootsplash

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.01.2008 | 11:39
Mischoo   Návštevník
Mam Debian stable, a rad by som spojazdnil bootsplash a aby mal grub tiez ten splash...mozte mi poradit ako ste vy povolili bobootsplash bez toho aby ste kompilovali jadro, alebo este ten grub nech ma obrazok? Neviem to najst..
    • Re: Debian Bootsplash 08.01.2008 | 11:43
      necron99   Návštevník
      • Re: Debian Bootsplash 08.01.2008 | 14:08
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        to je zatial len grub obrazok, horsie je to so splashy ... vlastna skusenost ...
    • Re: Debian Bootsplash 08.01.2008 | 15:46
      Avatar driller Ubuntu, OpenSuSE  Používateľ
      balicek usplash je asi to co hladas
      • Re: Debian Bootsplash 08.01.2008 | 16:15
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        jeho pouzitie si vyzaduje skompilovanie jadra, alebo opatchovanie, co vsak pri stable verzii je viac nez o hubu a pri testing vetve ti vyhodi plnu prdel nesplnenych zavislosti alebo konfliktov ... skusil som splashy, usplash, bootsplash a nic.
        • Re: Debian Bootsplash 08.01.2008 | 16:32
          Avatar driller Ubuntu, OpenSuSE  Používateľ
          ja som nemusel robit nic... ten autokonfiguracny skript pri instalacii vyrobil novy initrd a islo to

          mam pocit ze niekde som videl navod, ako to spravit tak, ze sa len nejaka binarka appendla k existujucemu initrd:cat blablabla >> /boot/tvoj_initrd
        • Re: Debian Bootsplash 09.01.2008 | 12:43
          pepe   Návštevník
          Tiz som skusil splashy, usplash, bootsplash a pri stable verzii nic nefunguje.
    • Re: Debian Bootsplash 08.01.2008 | 16:37
      Avatar driller Ubuntu, OpenSuSE  Používateľ
    • Re: Debian Bootsplash 09.01.2008 | 11:16
      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
      Ohľadom bootsplash tu mám tento návod, vďaka ktorému je môj štart linuxu grafickejší :-D
      Wiki debian bootsplash
      Osobne odporúčam až možnosť nižšie, čo je vrátane kompiláciou jadra. Ale ide to i bez nej.
      Close the Windows Open The Source