link na stredný panel s fórom

Sekcia: Ostatné 30.07.2005 | 15:42
dobinko   Návštevník
Zdravím. skúšal som si cez mobil (v mobile) napísať www.linuxos.sk a všimaj. stránka zobrazená. Len mi stránku kvôli obrázkom a textom (lavý a pravý rámec) dlho načítavalo, teda aj vela Kb, tak som to neskôr ukončil. Potreboval by som proste link na ten stredný panel už vo fóre. Teda zobrazí sa mi len fórum a nie rubriky, portál, alebo vyhladavanie. Dakujem za radu.
    • Re: link na stredný panel s fórom 29.07.2005 | 21:09
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Momentálne takáto možnosť nie je. Možno bude časom pridaná.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: link na stredný panel s fórom 29.07.2005 | 21:33
        patrik94   Návštevník
        Tomas zapni skype prosim ta
        • Re: Re: Re: link na stredný panel s fórom 29.07.2005 | 21:42
          nemam rad patrik94   Návštevník
          povedzte prosim uzivatelovi patrik94 nech vkuse nepise niekomu aby zapol skype. ked s nim nechce nikto hovorit/pisat si tak sa to asi nezmeni. dakujem
          • Re: Re: Re: Re: link na stredný panel s fórom 29.07.2005 | 21:53
            patrik94   Návštevník
            kdo to pisal co sa vies skyrt poriadne pod tvojim menom sa bojis lama trapna lol :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: link na stredný panel s fórom 29.07.2005 | 22:50
              Martin   Návštevník
              patrik94 , mas ale 11-12 rokov, o unix-linuxe systeme vies velke H myslis si ze linux je len o ikonkach a klikaní , tvoj mozok este neni tak vyvinutý aby si pochopil to ze tento portal je oficialny linux portal v SK a preto ludia co ho navstevuju sa tu spravaju maximalne odborne a snazia sa tu dodrzovat istú ETIKETU písania - správania ! Amidnistrator dokaze s tvojích prispevkov zistit IP adresu a podobne informacie a dokaze ju zablokovat pri vstupe..tak ked takto dalej budes pokracovat v pristupovaní k portalu jedneho pekneho dna sa sem NEPRIPOJIS !
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: link na stredný panel s fó 29.07.2005 | 22:55
                Avatar borg Fedora  Administrátor
                jaj lentak :), ked ma dynamicku IPcku? zakazat dany adresny rozsah by bola velka blbost :)
    • Re: link na stredný panel s fórom 29.07.2005 | 23:09
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Kedže som na otázku odpovedal a diskusia sa zvrtla dosť divným smerom preto toto fórum označujem za vyriešené a zároveň ho aj uzamykám.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: link na stredný panel s fórom 30.07.2005 | 15:42
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      Ešte ja niečo k tomu poviem: fórum zatiaľ takto urobené nie je, ale správičky áno. Nájdete ich na adrese http://www.linuxos.sk/news.php