Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe

Sekcia: Ostatné 13.01.2008 | 14:20
Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
No hoc som tu skoro este novacik tak ma napadlo sa opytat administratorov, ale aj pouzivatelov tohto webu ci by sa nedalo, alebo nieje zaujem tu pridat k nicku aj moznost nahrat nejaky malicky avatar ktory by sa zobracoval v prispevkoch pri nicku. urcite by to bolo spestrenie tohto webu, a aj to nieco napovie o cloveku aky si da obrazok za avatara.
A este jedna vec ma napadla ci by sa pri nicku nedalo zobrazovat ci je momentalne nick online alebo ofline. Kvoli tomu je to podla mna dobre ze ked sa odpise do diskusie ta vidi ci niekto je prave na stranke a moze ocakavat odpoved, alebo mu staci prist zajtra si to precitat.

Ale to je len moj napad a nazor, som zvedavy aky mate postoj ktomu a ako sa vyjadrite.
<o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
    • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 14:31
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Ja som prihlaseny furt.. Ten status nieje priliz dobry napad aj ked by to problem nebol. Inak avatar by som privital aj ja
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 14:34
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      avatar je zbytocnost, len to ospati stranku
    • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 15:54
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Myslím, že avatar netreba. Kto je online neviem ako by sa zisťovalo. Veď stránku si načítaš a potom keď ju máš otvorenú si online ale nie je ako zistiť či si online (jedine, žeby sa samapreloadovala, čo by zbytočne zaťažovalo tvoju linku a aj server). Možné by bolo napísať posledné preloadovanie stránky (teda by to písalo čas asi takto: naposledy aktívny pred 0 dní 10 minút 20 sekúnd). To si myslím, že by bolo dobré. Hlavne kvôli tomu, čo si spomínal ty.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 16:05
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      je to zbytocne lebo aj tak sa s dotycnym nemas ako skontaktovat, vyznam by to malo ak by tu bolo cosi ako posielanie sprav
    • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 19:40
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      naco avatari, aj tak by tu vacsina z nas mala nejaku obdobu tuxa, alebo logo distribucie :D
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 19:43
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Alebo holu tetu :)
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 19:58
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          niekto je na tety, niekto na slecny :P
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Avatar pri nicku a oznacenie ktoje online (prihlaseny) na webe 13.01.2008 | 20:04
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            To mi pripomina sen kazdeho IT :P
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people