vzhľad greenie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.01.2008 | 17:44
Avatar norbert.m greenie  Používateľ
mám taký menší "problém" nejak neviem dostať do mojho linuxu nové ikony ani kurzor... mám compiz, nvidiu kartu a všetko mi ide tak ako má. V starom utuntu mi to všetko stačilo presunúť do priečinku home, tu som to skúšal ale v nadstaveniach nové ikony nie su. dik za radu...
    • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 17:46
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      greenie... :)
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 17:47
      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
      :-D

      Prepáč norbert.m akosi som ti nijak nepomohol ....
      Close the Windows Open The Source
    • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 17:56
      ---   Návštevník
      volaj ustrednu a pytaj si vyvojara menom hoferek ,ten ako majitel zeleneho ubuntu musi vediet z coho to pozliepal

      (nie je to namierene proti autorovi otazky)
    • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 18:01
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      greenie.sk, obrat sa na vyvojarov tejto distribucie, asi to bude nejaky bug. v KDE sa to dalo instalovat cez kcontrol (aspon ikony). compiz nemam, tak v tom neviem.
    • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 18:35
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      systém -> predvoľby -> vzhľad . Tam to popridávaj.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 19:38
      Elven   Návštevník
      klikni si pravym na plochu (tam kde sa meni aj pozadie). v gnome 2.18 a gnome 2.20 je to na uplne inych miestach...
      • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 20:26
        <<<>>>   Návštevník
        co to mas za grafic enviroment ? to si neuviedol a je to dost podstatna vec ... HEJ LUDIA nevtipkujte si zo stana (ste jak male deti) a nieje to ziaden BUG ale ludska nevedomost ... keby som ja nahadzoval ikony taky by som ich rozbalil a nakopcil presne do takeho adresaru kde su aj ine "ikonkove themy" momentalne mam KDE a SUSElinux a tam je to trosku odlysne ako v inych distrach ... (ina adresarova struktura)
        • Re: vzhľad greenie 22.01.2008 | 21:26
          Avatar norbert.m greenie  Používateľ
          Tak presne to som robil a v ubuntu mi to išlo, greenie je podľa mňa laika dosť dobre distro lebo tam netreba dávať nijaké jazykové balíky a neviem prečo ale všetko mi v nom ide dokonca aj bluetooth co mi v najnovšom ubuntu nešlo. Až na tie ikony... Ked ste taký kritici tak budem písať radšej vývojarovi... Ale aj tak dik za rady...