Cedega

Sekcia: Ostatné 07.06.2005 | 12:53
Avatar ice Fedora Core 2  Používateľ
PLS napiste mi dakto komplet navod ako ziskat (link) Cedegu a ako ju install.Popripade aj zavislosti ktore to kce.Mam SuSE 9.2.
    • Re: Cedega 31.05.2005 | 13:06
      domi66   Návštevník
      Nainstalujes ju rpm -ihv cedega.rpm a zakupit si ju mozes na strankach TransGamingu. Pokial vsak nechces utracat peniaze, stiahni a zkompiluj si wineX. To su v podstate zdrojove kody cedegy, ktore su poskytovane zadarmo. Na strane TransGamingu najdes navod ako na to.
      • Re: Re: Cedega 06.06.2005 | 02:00
        q-parser   Návštevník
        Ehm, nexcem tu podporovat war3z, ale cedega sa da aj takto stiahnut a nikto nemusi platit nic. Staci len hladat. Ja som nasiel rpm-ko, prekonvertoval som ho na tar.gz, upravil ebuild na mojom gentoo-e a faxam bez starosti:)
        • Re: Re: Re: Cedega 06.06.2005 | 14:16
          Pcman   Návštevník
          Tak nejak :-)
        • Re: Re: Re: Cedega 06.06.2005 | 14:47
          Avatar domi66 Ubuntu, Debian, FreeBSD  Používateľ
          no ale niesom si isty ze ci naaahodou sa nejedna prave o warez. ak sa nemylim cedega je platena a to ze ju najdes niekde na webe k stiahnutiu, este nemusi znamenat, ze je to bezplatna verzia!
      • Re: Re: Cedega 06.06.2005 | 16:31
        Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
        Cedega je dostupná zadarmo, ale iba jej CVS verzia, ktorú si treba skompilovať. Článok o tom vyšiel na linuxsofte - http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=602 Príspevok priečiaci sa autorskému zákonu bol zmazaný.
        • Re: Re: Re: Cedega 06.06.2005 | 20:51
          q-parser   Návštevník
          CVS verziu som skusal. Dobra vec, no neexistuje ziadna zaruka, ze ti to vobec skompiluje. Predsa len to je developerska verzia a ako poznam CVS, tak dost casto niekto nieco "dorve" a nemusi to chodit.
          • Re: Re: Re: Re: Cedega 07.06.2005 | 12:53
            peter golis   Návštevník
            zadarmo je to aby ten produkt ludia otestovali. za peniaze je stabilny otestovany produkt aj s podporou a plnym directx subsystemom. ten directx nie je mozne napchat do zadarmovej verzie koli poplatkom microsoftu. grrr. ps.: co by sme chceli? zadarmo mame produkt na podporu hier, len sas nim musime pohrat. obcas sa stane ze vyvojari vracaju verzie a vtedy nehodno stahovat cez cvs. ak by sa to nedalo skompilovat, tak pockat radovo v hodinach a stiahnut znova.