eshop - doba dodavok

Sekcia: Ostatné 03.02.2008 | 16:33
Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
Aka dlha je doba kym dorucite objednavku z eshopu?
    • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 16:46
      muco   Návštevník
      to radsej napis im, nie do fora :D
      • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 16:56
        Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
        im som pisal uz dvakrat, a nedostal som odpoved, tak mozno sa najde niekto na fore kto s tym ma skusenosti.
        • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 16:58
          muco   Návštevník
          Ahh, tak skzs sa pozriet na info eshopu
          • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 17:48
            Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
            Rad sa pozriem na info eshopu, posli mi prosim link.
            • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 19:12
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              neviem sice komu si pisal, ale zvycajne je vsetko dodane do 10tich pracovnych dni (knihy do 25 dni).
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
              • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 19:43
                Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
                30.12.2007 mi bola potvrdena moja objednavka.
                19.1.2008 som pisal na adresu jozo@linuxos.sk aby mi boli poskytnute informacie o mojej objednavke. Tato adresa bola uvedena u cloveka, ktory je podla kontaktov zodpovedny za eshop.
                27.1.2008 som skusil znovu adresu jozo@linuxos.sk a pridal este ondrej@linuxos.sk a znovu som nedostal odpoved.
                • Re: eshop - doba dodavok 26.02.2008 | 10:12
                  Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
                  ja som minule cakal dva mesiace, to je normalka
    • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 20:53
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Ak ťa to poteší nemám dobré skúsenosti s Eshopom. Tričko mi prišlo za 6-7 týždňov v zaujímavej konzistencii (cháp dokrčené a zavlasené akoby ho niekto už nosil) a DVD inštalačky ktoré som si dávnejšie objednal registrovali až po druhej objednávke.
      • Re: eshop - doba dodavok 03.02.2008 | 21:16
        Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
        Rozumiem tomu, ze to nie je ich hlavnou naplnou portalu, ale je to taka neprijemnost. Urcite by sa dalo dohodnut s nejakou spolocnostou, ktora by za nich robila distribuciu.
    • Re: eshop - doba dodavok 13.02.2008 | 03:24
      Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
      Este stale ziadna odozva od nikoho z eshopu a stale ziadna dobierka. Celkom som sa na tie trica tesil. Ved ked vam vyhovuje lne osobny odber tak to tam napisem a nezavadzam ludi s dobierkou.

      Je mozne si tricka niekde rovno vyzdvihnut a zaplatit ich?
    • Re: eshop - doba dodavok 26.02.2008 | 00:51
      Avatar Michal Sedlák Debian, Ubuntu  Používateľ
      Konecne mi dorazili tricka, su naozaj omnoho okrajsie ako na obrazkoch. Chcel by som podakovat, ze sa nakoniec podarilo mi ich dorucit, kludne by som podakoval aj osobe za to zodpovednej, ale s tou sa mi za 2 mesiace nepodarilo skontaktovat.

      Cesta urgencie je IRC kanal, kde mi chlapci pomohli a pravdepodobne moju objednavku po dvoch mesiacoch pourgovali.

      Kazdopadne, tricka su naozaj skvele a vyzeraju uzasne. Mozem len odporucit.
      • Re: eshop - doba dodavok 26.02.2008 | 21:04
        Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
        Tiez som si jedno objednal. Normalne sa tesiiiiiim :) . Dufam, ze ho budem mat co najskor ;)
        sudo apt-get remove windows