Games cedega

Sekcia: Ostatné 03.06.2005 | 12:54
Avatar Maroš (K)ubuntu,  Používateľ
Po uspesnom nainstvani 3d akceleracii som sa pusil do cedegy a point2play vsetko bezi super vdaka skvelemu clanku o conter strike sa mi podarilo ho rozbehat ale!...? co sa mi strasne nepacilo munu bolo oproti windowsu male nefungovalo rychle nakupovanie zbrani s cislicami pod f1 , f2 f3,... aj po opetovnom znuvunastaveni hra bezi pekne to treba uznat aj ked ovladanie reaguje troska inak (viem o com rozpravam, neresviecajte ma ze nie...). Mam Suse 9.3 to KDE sa mi zda s*u*v*n* divne :( a neviem ako to zmenit urcite viete o com pisem no na 17 motinore 1024/768 je ako vo windowse 800 na 600 ci ako a ked nastavim 1200 ci ako to tam mam je to ako 1024 na 768 ale s tym rozdielom ze mam malicke pismenka ako tento problem vytriestit...? no ale s5 k cedege bude to robit aj s ostatnymi ... pretoze je potom uplne zbitocna ak sa to neda hrat na plno diky moc vopred za vase prispevky.
    • Re: Games cedega 03.06.2005 | 12:54
      peter golis   Návštevník
      >neviem ako to zmenit urcite viete o com pisem no na 17 motinore 1024/768 je ako vo windowse 800 na 600 ci ako a ked nastavim 1200 ci ako to tam mam je to ako 1024 na 768 ale s tym rozdielom ze mam malicke pismenka ako tento problem vytriestit...? --- chvilu mi trvalo kym som identifikoval otazku, ale odpoved je uplne v pohode. staci si zadefinovat aj rozmery monitoru. sekcia Monitor, premenna DisplaySize width height. umiestnenie XF86Config alebo xorgconf ci ako sa to vola. x.org momentalne nemam.