klavesnica

Sekcia: Hardware a Drivery 11.02.2008 | 17:52
tomas   Návštevník
Tak urcite to nepatri pod linuxx, ale ci nahodou bz ste nevedeli odpoved, potrebujem spustit pc ale bey klavesnice, a ako viem tak bios kontroluje vsetkz yariadenia a vzpsie , ye traba stlacit F1, ja bz som potreboval abz normalne spustil a nesralo ho ye nema klavesnicu,
dik za snahu
    • Re: klavesnica 11.02.2008 | 18:35
      Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
      A klavesnica je aka 5-kolik PS/2 USB?
      sudo apt-get remove windows
    • Re: klavesnica 11.02.2008 | 19:55
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Ak sa nenájde klavesnica treba stlacit F1??? :D wow No neviem ako iné biosy, ale môj má nastavenie čo má ignorovať (napr. neprítomnosť klávesnice).
      • Re: klavesnica 11.02.2008 | 20:13
        tomas   Návštevník
        To som chcel vedeit ci sa da v biose niekde nastavit aby ignorovalo , ze nema klavesnicu pripojenu, bo klavesnicu tam encem mat a je to blbe ze to pyta stlacit F1:)
        • Re: klavesnica 14.02.2008 | 15:09
          Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
          Ano v BIOSe sa da nastavit ignorovanie podobnych chyb.
          Je tam polozka "Halt on" moznosti All errors/All but keyboard/All but vga/No error a mozno este nejake dalsie.
          Vyber moznost All but keyboard a nepritomnost klavesnice bude ignorovat a pocitac nabootuje.
          Only man who sells empty boxes is the undertaker.
      • Re: klavesnica 11.02.2008 | 21:48
        Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
        to iste sa mi stalo vcera ked som skusal jeden stary pocitac ale nemal som dost staru klavesnicu :):
        Keyboard error.
        Type <F1> to resume.
        You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>