Napalovanie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.02.2008 | 13:00
Lotar   Návštevník
Som kurevsky nasraty. Co sa tyka napalovania cely Linux moze ist dopice. Dojebe my kazde druhe CD i DVD je proste po napalovani nefunkcny pocitac to nevie nacitat. Raz sa to podary raz nie. Skusal som uz vsetky napalovacie programy vsetky to dojebali. A potom musim napalovat vo Windovse v Nero. Bud to robia programy alebo ten skurveny novy kernel ale uz ma to fakt prestalo bavit.
    • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 13:03
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      preco zvalujes svoju neschopnost na linux?
      • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 13:13
        Lotar   Návštevník
        Myslim si ze som na tolko schopny aby som vedel napalovat CD alebo DVD v K3b, Gnome Baker alebo v inych. Napalujem v Linuxe uz rok a pol pouzival som ubunto 6.06, 6.10, 7.04 a nikdy som nemal problemy ale odkedy som nainstaloval 7.10 napalovanie je nočnou morou. Ked sa povazujes za takeho schopneho tak my povedz co tam treba robit inac.
        • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 13:39
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
          aby sme ti poradili co mas robit inac, tak musis najprv napisat ake nastavenia pouzivas. Pravdepodbne ty si tak strasne schopny a nadradeny ze vies citat myslienky u ostatnych ludi to vsak neplati a preto ked nepovies ake nastavenia pouzivas a co napalujes tak ti asi velmi nepomozeme. BTW ked chcem aby mi niekto pomohol (ci uz zadarmo alebo za peniaze) tak sa snazim vystupovat cim slusnejsie, to by mal taky schopny clovek jak si ty vediet ze?
          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 13:23
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      S týmto som mal aj ja dlhšie problémy, napaľovacie softy mi došľahali zopár CD. Je to fakt nepríjemné keď potrebuješ niečo rýchlo spáliť a preniesť dáta a médium v prdeli. Mne to robili programy v niektorej verzii Ubuntu a Mandrake, na použité softy si nespomínam. Inak niekedy sa môže stať, že sú zlé médiá od výroby.

      A menej tých neslušných výrazov, takto ťa fakt nikto nepochopí, až priam ťa môžeme niekam poslať :-(
      • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 13:38
        Lotar   Návštevník
        A ako si to riesil?
        • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 13:55
          Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
          Radikálne, keď nepomohol ani Update, skúšal som iné distrá a napaľovacie softy. Až kým som nemal 100% odskúšané napaľovanie. Doteraz ma nesklamala kombinácia openSUSE a Debian v kombinácii s K3B.
          • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 15:18
            Lotar   Návštevník
            Dik za informacie a sorry od vas vsetkych za hrube slova. Odisla my poistka nemal som sa tak vyjadrit niekedy som proste k.k.t ale to je moj problem.
            • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 18:38
              Lacky   Návštevník
              Cital som na nejakom ceskom webe /alebo slovenskom ?/ recenziu na Ubuntu 7,04 a bolo tam spomenute, ze z 1O-tich CD bolo 5 zle napalených. Mne to tiez robí. Rad by som si s tým dal rady.Pohladam tú stranku.
    • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 19:39
      Laco   Návštevník
      Jedna z veci preco uz nepouzivam linux. Nemam na to nervy, stoji za hovno a takmer na ziadnu aplikaciu nieje aspon taky spolah ako na spickove Windows programy...
      • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 20:08
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Ktoré si si samozrejme kúpil. Hold, za kvalitu sa platí. Aj keď podľa môjho názoru nie vždy (teda vlastne nie vždy peniazmi, niekedy časom za rozbehanie).
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 20:20
          Lacky   Návštevník
          Laco, skutočne neviem prečo navštevuješ tento web. Ja som mal tiež malé problémy s rozbehaním wifi atd. , ale teraz by som tu moju masinku /kraksničku/ nevymenil za nič.Keď som mal problémy tak mi vzdy niekto poradil a u teba si všímam, že len podpichuješ.
      • Re: Napalovanie 14.02.2008 | 22:23
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Tiež som si to myslel kým som sa nenaučil používať Linux a využívať jeho výhody. V súčasnej dobe je pre mňa ťažší Windows ako Linux, je to len o zvyku, diste, aplikáciách a medzikuse medzi stoličkou a klávesnicou.