Rapidshare

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.02.2008 | 21:35
Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
Cavte neviete ci existuje niejaky program na linux kde si nahadzem linky a odkazy na rapida a ten program mi ich bude stahovat. Vo win som nieco take videl normalne sa dali pridat adresy a ten program ich pekne postahoval. Hoci ho nemam zaplateny ... preto zhanam znova tem program lebo nemusim byt pri PC aby som si vyckal minuty a potom dal stiahnut ...ten program by to robil za mna. Za den by stiahol 2 filmy vecer by som to akurat pozrel a naklikal by som dalsie 2.
    • Re: Rapidshare 14.02.2008 | 21:37
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Ak máš premium konto, použi D4X, tam ide zadať meno a heslo.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Rapidshare 14.02.2008 | 22:19
        Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
        nie nemam prave preto zhanam ten program ... aby som nemusel byt pri PC a po uplinuti tej cakacej doby spusti sam stahovanie
        • Re: Rapidshare 14.02.2008 | 22:33
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Aha. A to ten program za teba opíše aj ten kód?
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Rapidshare 14.02.2008 | 23:44
            Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
            mmm tak to netusim .... ale viem ze sa do neho dali linky a to bolo vsetko .
            • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 10:19
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              free ucet nedovoluje direcet download, takze si budes muset klikat ;)
              • Re: Rapidshare 16.02.2008 | 14:37
                Avatar srigi   Používateľ
                Rapget svojho casu (rok dozadu) lamal aj Captchu. Dnes to uz nefunguje. Takze v tomto su Win aj Lin uz na rovnakej kolaji. Casy automatickeho stahovania z free uctu su prec aj pod Win!
    • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 10:17
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      curl, wget. vygoooglis, ale len pre premium account. no neviem ci stiahnes 2 filmy za vecer na free ucte.
      • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 14:26
        Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
        nevadi ked nenajdem ... ale nemyslim vecer ... u mna ide PC cely den a ked mas pripojenie 100Mbit od SANETU tak to celkom aj v pohode stahuje preto by sa mi hodil taky program.
        • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 14:44
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          tu nejde o rychlost, ale to ze musis cakat na stahovanie kazdej casti archivu.
          • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 14:50
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            tak tak...

            pre cloveka s takym netom by som skor odporucil torrenty...
            • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 14:51
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              no torrenty su ovela pomalsie, bezne mam 50 Mbps ale stahuje to ako keby som bol na obycajnej 1,5 Mbps dsl linke.
              • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 16:03
                Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
                jj presne ... budem muset asi zaplatit rapida ale tak hladam ci na to nieje nejaky program.
                • Re: Rapidshare 15.02.2008 | 16:11
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  na premium bud curl alebo wget. takiso o nedlho uvolnim moju java verziu apps pre download z rapidu.
    • Re: Rapidshare 16.02.2008 | 08:57
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      tie filmy su samozrejme volne siritelne, ze ano?
      • Re: Rapidshare 16.02.2008 | 10:41
        open source   Návštevník
        no co uz - niektori ludia maju takuto logiku:

        uspech americkeho filmoveho priemyslu je zalozeny na tom ze vrazaju tazke peniaze do tvorby komercnych filmov ktore potom ponukaju zdarma na sirenie bez naroku na honorar :-P

        pri niekotorych filmoch su dokonca ochotni zaplatit divakom za to ze budu taki las kavi a pozru si ich :-D

        ved oni su taki dobrosrdecni ludia. drm sa filmove studia samozrejme nikdy nesnazili presadit - to je iba dezinformacia :-D :-D
    • Re: Rapidshare 16.02.2008 | 12:50
      Avatar Kernel Is On Fire   Používateľ
      Program rapget spustis s wine.
      • Re: Rapidshare 07.04.2008 | 21:31
        hacker   Návštevník
        viem ze aj teraz je mozne stahovat z rapidu bez premium uctu pod win pomocou usdownloadera nedavno som ho pouzil ale pod linuxom neviem ledaze by sa nainstaloval usdownloader pod wine. P.S. pod usdownloaderom je script ktory ti odpoji a pripoji net a tak ti zmeni IP adresu ale samozrejme musis ju mat dynamicku a nie staticku.
        • Re: Rapidshare 07.04.2008 | 21:41
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Som zvedavý ako by ten usdownloader odpojil net mne. To možno funguje keď máš modem ale nie keď máš router ;)
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Rapidshare 08.04.2008 | 14:11
            Avatar samba openSuSe 11.1  Používateľ
            Len taka podotazka:
            Minule som chcel na stranku cvaknito.sk a nic - biela stranka, takze neviem ako by som to teraz objednal a cez koho, ked oni boli, su jediny....
            • Re: Rapidshare 08.04.2008 | 14:44
              Avatar srigi   Používateľ
              Nemal si vypnuty JS? Ta stranka norm. bezi.
              • Re: Rapidshare 09.04.2008 | 09:17
                Avatar samba openSuSe 11.1  Používateľ
                Nemal, ale asi chvilku im to neslo, ale teraz uz chodi.
                javascript?