obmedzený internet

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.02.2008 | 20:11
Tulo   Návštevník
existuje program v linuxe na sledovania down a up za nejaké obdobie. Mám obmedzený internet. Zatiaľ si píšem denne z NetAppletu. Dakujem za info . Mandriva
    • Re: obmedzený internet 19.02.2008 | 20:37
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      napr textovy program bmon
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: obmedzený internet 20.02.2008 | 00:35
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      akeho mas internetoveho providera?
      • Re: obmedzený internet 20.02.2008 | 02:17
        Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
        Pytam sa to preto lebo som prave dokoncil moj FUP monitor (screenshot), Bohuzial je zavysly na type ISP (aj ked da sa to rozsirit), momentalne jediny podporovany je moj, teda antik.sk.



        • Re: obmedzený internet 20.02.2008 | 09:41
          fantomas   Návštevník
          noo ja by som tiez prijal nejaky FUP monitor, mam podobne obmedzeny net ,ale problem je v tom ze mam modemove pripojenie, skusal som vnstat a ine ,ale ppp0 interface posobi nejake problemy a uklada do databazy nezmyselne udaje zatial vsade kde som to skusal
      • Re: obmedzený internet 20.02.2008 | 12:21
        Tulo   Návštevník
        ADSL od t-comu 4G
    • Re: obmedzený internet 21.02.2008 | 17:34
      Avatar bananomet Gentoo  Používateľ
      a neslo by to teoreticky nejakym jednoduchym skriptom vycucnut z netfiltra s pravidlami bez targetov? tam je merany pocet paketov aj datovy prenos, takze naco vynachadzat znova koleso?
    • Re: obmedzený internet 29.08.2008 | 23:13
      Avatar Peter Mint  Používateľ
      Ahojte, na sledovanie pohybov v sieti pouzivam iptraf. Poznate nieco na sledovanie prijatych dat v sieti podla IP alebo MAC?
      Žijem v krajine, kde aj zajtra znamená predvčerom :-)