Stiahnutie Flashu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.02.2008 | 17:43
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
Mám jeden dotaz, existuje nejaký plugin do Opery prípadne do Konqueroru, ktorý by vedel stiahnuť Flash video? Doteraz som zakazoval Flash, ale toto video stojí za stiahnutie. Inšpiroval ma následný LINK ;-)
    • Re: Stiahnutie Flashu 29.02.2008 | 17:49
      Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
      nestacilo by ti to len nechat natiahnut a potom vykopirovat z tmp???
      zrezo@jabbim.sk
      • Re: Stiahnutie Flashu 29.02.2008 | 17:59
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Pozeral som cache opery a nič som nezistil, rástol tam síce jeden temp ale ten mi nepomohol.
        • Re: Stiahnutie Flashu 29.02.2008 | 18:05
          Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
          no mne pri firefoxe to hadze rovno do /tmp ... skus pozriet tam
          zrezo@jabbim.sk
          • Re: Stiahnutie Flashu 29.02.2008 | 18:11
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            To mi nepomôže, ale vďaka za rady ;-)
            • Re: Stiahnutie Flashu 02.03.2008 | 14:10
              Avatar srigi   Používateľ
              Vojdi do cache opery, zoraz subory podla velkosti od najvacieho. Video musis mat uz natahane a stale otvorene na zalozke (lebo ak mas nastavenu malu cache a video subor ma viac ako nastavenie cache, tak ho opera po zavreti zalozky zmaze!). Najdes asi niekolko suborov s priponou tmp, vzacne flv. Tie tempy su tvoje pozadovane video, len ich premenuj na priponu flv. Tento postup funguje v opere na 100%.

              Alebo co takto vyskusat do opery nejake widgety?
    • Re: Stiahnutie Flashu 29.02.2008 | 18:23
      Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
      Na stahovanie z youtube je klikatko. Inak ja si pozirem Ctrl+U zdrojovy kod html stranky, najdem prislusny subor (ma koncovku swf alebo flv) a dam nan wget.
      Only man who sells empty boxes is the undertaker.
      • Re: Stiahnutie Flashu 02.03.2008 | 01:08
        shade   Návštevník
        A co ked je to iba prehravac?
      • Re: Stiahnutie Flashu 02.03.2008 | 10:37
        Martin   Návštevník
        Ale to je iba pre SuSE, ja si do Mandrivy ypm-balíček nemôžem nainštalovať. A rád by som vedel, ako nájsť príslušný súbor (swf, flv) u tohto videa, keď sa v zdrojových kódoch nevyznám a neviem v tom chaotickom výpise identifikovať to správne zoskupenie písmeniek.
        • Re: Stiahnutie Flashu 02.03.2008 | 12:17
          shade   Návštevník
          http://media1.break.com/dnet/media/2007/10/absolutely-hilarious-bathroom-mirror-prank.flv
          Ked sa nevyznas tak tazko, ale skus na to niekde najst downloader, na youtube je ich kopa.
          • Re: Stiahnutie Flashu 02.03.2008 | 15:15
            Martin   Návštevník
            Podarilo sa, ale treba to otvoriť v Opere a potom si nechať zobraziť v Konquerore skryté súbory, konkrétne.opera. S pomocou iného prehliadača sa mi to nepodarilo.