Icq

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.03.2008 | 10:33
Avatar Kristian Windows XP  Používateľ
Skusal som gaim, kopete, gnomeicu, licq... a ani na jednom mi neide prenos suboru preco alebo akehi icq si mam dat aby mi slo a ja si myslim ze v PC nemam nic zle nastavene lebo cez skype mi ide prenos. Dik
Matematika je kľúčom k všetkým ľudským vedomostiam. L.Euler
    • Re: Icq 02.03.2008 | 10:46
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      nove verzie makaju v pohode. vela sa tu vsak pouziva jabber. tam je dobry napriklad gajim.

      na posielanie suborov pouzivam pidgina...
    • Re: Icq 02.03.2008 | 11:51
      Avatar Peto Arch Linux  Používateľ
      Gaim??? To este existuje?
      • Re: Icq 02.03.2008 | 11:54
        Avatar Rado Ubuntu 7.10  Používateľ
        Aj ja som skusal vsetky tieto programy a tiez mi neslo posielanie suborov. Takisto ako ty som napisal tu na forum a dostal som odpoved, ze posielanie nefunguje preto, lebo ICQ je uzavtrety protokol. Ak by si ale to posielanie nejako spojazdnil, daj mi prosim ta vediet. Dik
        "Naším povstaním dali sme mu, národu tak dlho bezdejinnému dej a to je najväčšie mravné pôsobenie." <br/>Ľudovít Velislav Štúr
        • Re: Icq 02.03.2008 | 11:56
          Avatar Peto Arch Linux  Používateľ
          Neviem ako vam, ale mne ide bez problemov hocikomu posielat subory cez pidgin, a ak nejde, tak je chyba na opacnom konci a nie u mna.
    • Re: Icq 02.03.2008 | 13:37
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      Posielanie suborov v ICQ funguje. Na oficialnom klientovi. Pre linux oficialny klient nie je. Dokial nebude, niekomu to pojde, niekomu nie. Niekedy ano, potom zase nie. To je fakt. V Skype ti to ide preto, lebo narozdiel od ICQ existuje pre linux originalny, nativny klient, vytvoreny firmou ktora stoji za skype priamo pre linux.

      Tato tema sa tu objavuje pravidelne kazdy tyzden. Ludia, serte na ICQ a pouzivajte nieco ine.

      pozn:. Jediny jabber klient kde prenos suborov nefunguje je Pidgin (predtym sa volal Gaim), je to predvoleny klient v Ubuntu. Co je vcelku pruser, Ked pouzijes ineho klienta tak ti to pojde (Gajim, Psi, ...)
      • Re: Icq 02.03.2008 | 13:40
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        preto je obcas okrem pidginu aj nieco ine :)

        mne osobne ide cez jabber posielat v pidginovi. no nie vzdy. zapnut gajim je istota :)
    • Re: Icq 02.03.2008 | 14:02
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      nove kopete v KDE 4 dokaze spolahlivo posielat subory