Mandrake

Sekcia: Ostatné 08.06.2005 | 12:01
Chendler   Návštevník
nevie niekto poradiť čo mám spraviť? Snažím sa nainštalovať Mandrake LE 2005 ale stále na začiatku inštalácie to zamrzne a vobec netuším v čom je problém lebo som skušal už inštalovať aj z CD aj Z DVD a stále to isté.
    • Re: Mandrake 07.06.2005 | 19:10
      Jiri Janecek   Návštevník
      Vesteckou kouli mam v oprave :-) Kde presne to mrzne ? Co vidite jako posledni nez to zmrzne ? Jaky mate hardware apod.
      • Re: Re: Mandrake 07.06.2005 | 20:18
        chcendler   Návštevník
        instalujem to na acer aspire 1356 LMi a mrzne zakazdym inde. teraz konkretne 5 min. pred koncom.
        • Re: Re: Re: Mandrake 07.06.2005 | 21:35
          Jiri Janecek   Návštevník
          Zkuste na zacatku instalace po stisknuti F1 pomoci parametru zakazat acpi a apic. Parametry jsou noapic noacpi. To je to prvni, co me napada, pak by mozna bylo dobre za ucelem vylouceni hardwaroveho problemu zkusit nainstalovat jine distro.
          • Re: Re: Re: Re: Mandrake 08.06.2005 | 12:01
            dobinko   Návštevník
            V Mandrive sa mi to stavalo tiez. Instalujem a zrazu nic. Ani cervena dioda na PC. Avsak ja riesim veci tak ze ak nieco nejde opravit, idem sa ukludnit. Idem si zapalit alebo tak. A zrazu pridem do izby a vidim ze na mna caka alebo vyzva na konecny restart, alebo dalsie okno. Takze wait wait wait...