ako sa spusti nainstalovany program?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.06.2005 | 02:01
krixi   Návštevník
Som nainstaloval porgram sodipidi a neviem najst, kde sa da spustit. mozete mi poradit?
    • Re: ako sa spusti nainstalovany program? 10.06.2005 | 00:17
      andrew   Návštevník
      napis do konzoly sodipidi
      • Re: Re: ako sa spusti nainstalovany program? 10.06.2005 | 00:23
        krixi   Návštevník
        mozno, ze som hlupy, ale dneska som nainstaloval prvy krat linux, kde najdem konzolu. Ked pomoze som instaloval mandrive, a v tom gnome.
        • Re: Re: Re: ako sa spusti nainstalovany program? 10.06.2005 | 00:25
          transport   Návštevník
          Niekde v gnome v menu je gnome-terminal ten spust a odpal si tam ten svoj programek
          • Re: Re: Re: Re: ako sa spusti nainstalovany progra 10.06.2005 | 00:47
            krixi   Návštevník
            a ziadny iny sposob neexistuje. kam sa naistaluje? volaco take ze ikona na spustenie? Ved je to tectovy mod, ako volakedy v DOSke. naozaj ked nainstalujem napr. 5-6 programov, tak kazdeho zvlast mam takto spustit? Tak potom v com je lepsi ako win?
            • Re: Re: Re: Re: Re: ako sa spusti nainstalovany pr 10.06.2005 | 01:40
              transport   Návštevník
              nie vsetky nainstalovane program si vytvoria ikony v menu, Linux NIE JE WINDOWS, ale samozrejme ze ikony idu spravit na plochu aj do menu v Gnome aj v Kde aj v inych manageroch
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: ako sa spusti nainstalovan 10.06.2005 | 02:01
                krixi   Návštevník
                no, uz som na to prisiel. zacina sa mi to pacit. naozaj je to super. je treba na to zvyknut, hlavne na male typy a triky