kbuntu plus spojazdnenie pls

Sekcia: Hardware a Drivery 25.04.2008 | 17:28
novice   Návštevník
dobry dnik ... sice nie moc slnecny ale nevadi ... hned vas ziadam o pomoc ... ako novacik ktory si sosol kubuntu a nainstaloval ho v poriadku sa drhnem hned z prvym problemom... ktory znie... ako mam spojazdnit siet :P ako mam rozbehat grafaren :P ktora je NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400, za pomoc vam vopred dakujem .... plsss help mee :P este sa mozno v priebehu dna ozvem :)
    • Re: kbuntu plus spojazdnenie pls 25.04.2008 | 17:39
      jaaa   Návštevník
      nvidia-legacy
      sietovka aka?
      • Re: kbuntu plus spojazdnenie pls 25.04.2008 | 17:43
        novice   Návštevník
        SiS 900 PCI Fast Ethernet Adapter, pripominam ze som za nastavenym routrom, a k tej grafike ... nasiel som nejaky driver manager ale tam mi vyhodilo iba ze unavailable driver a ziadne dalsie nastavenia. bude treba stahovat nejake ovladace pre linux ? a btw. co s tym nvidia - legacy ?
        • Re: kbuntu plus spojazdnenie pls 25.04.2008 | 17:47
          jaaa   Návštevník
          cez manazer ovladacov to nainstalujes, avsak najprv by som zacal sietovkou aby si mal net.
          http://www.google.com/search?hl=sk&q=SiS+900+PCI+Fast+Ethernet+Adapter+ubuntu&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&lr=
          • Re: kbuntu plus spojazdnenie pls 25.04.2008 | 18:02
            novice   Návštevník
            parada no ta linka mi vela nepomohla ... tam sa to neriesi .... teda zatial :D
    • Re: kbuntu plus spojazdnenie pls 26.04.2008 | 10:47
      novice   Návštevník
      ahojte ... ako vidim nejako to tu umrelo ... len som zistil ze v Adepte nemam ziadne take podstatne bylicky nainstalovane... poradte mi pls ako nainstalovat napriklad balicek legacy. co som pozeral dokumentaciu tak v nej sa pise ze mam kliknut pravym na nejaku line universe -> universe components a tam mam dat povolit ... no ja tam aj tak nikde nevidim ziadne universe... :( poradte